X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Глобальне потепління"

Завантажити презентацію

"Глобальне потепління"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глобальне потепління Презентація на тему: Виконали учениці 11-а класу Підчищаліна Настасія Крамар Марина

Слайд 2

Джо Бастарді Вуглекислий газ «в буквальному сенсі не здатний викликати глобальне потепління».

Слайд 3

Глобальне потепління  Глобальне потепління — прогресуюче поступове підвищення температури поверхні Землі, що пов'язується з парниковим ефектом і призводить до зміни клімату у глобальних масштабах.

Слайд 4

Парниковий ефект Парниковий ефект - це процес, при якому поглинання і випромінювання інфрачервоних променів газами викликає нагрівання нижніх шарів атмосфери та поверхні планети. Основними парниковими газами є:  водяна пара (36-70%); вуглекислий газ (CO2) (9-26%);  метан (CH4) (4-9%); озон (3-7%).

Слайд 5

Річний розподіл викидів парникових газів за галузями Відходи  Сільське господарство Зміна в природокористуванні Виробництво Неконтрольовані викиди Промисловість  Інше спалювання палива Електрична та теплова енергія Транспорт 

Слайд 6

Парниковий ефект Близько трьох чвертей всіх антропогенних викидів парникових газів за останні 20 років стали результатом видобутку і спалювання викопного палива. Остання частина викидів викликана змінами у землекористуванні, в першу чергу вирубкою лісів. 

Слайд 7

Вплив людини З часів Промислової революції внаслідок діяльності людини в атмосфері збільшилась кількість парникових газів, що призвело до посилення радіаційного впливу від CO2, метану, тропосферного озону, фреонів та оксиду азоту (N2O).

Слайд 8

Сонячна активність і глобальне потепління Починаючи з 1978 року за допомогою супутників можна було точно вимірювати викиди сонячної радіації. Ці данні вказують на те, що з 1978 року викиди сонячної радіації не збільшились, таким чином потепління, яке відбувається протягом останніх 30 років, не пов'язано зі збільшенням сонячної енергії, що надходить на Землю.

Слайд 9

Наслідки глобальго потепління  Підвищення рівня моря Зменшення площі льодового покриву в Арктиці Затоплення прибережних районів

Слайд 10

Наслідки глобальго потепління Збільшення площі пустель Зменшення природних ареалів багатьох видів тварин

Слайд 11

Наслідки для України Глобальне потепління призведе до зниження рівня забезпеченості водними ресурсами, особливо південних районів України.

Слайд 12

Наслідки для України Зміна клімату в бік потепління призведе і до підвищення рівня Чорного і Азовського морів, що в свою чергу підсилить процеси розмиву берегів, затоплення, підтоплення та засолення ґрунтів у Причорномор’ї.

Слайд 13

Наслідки для України Цілком можливо, що в Україні з’являться пустелі ? Зміниться рослинність, в Україні з’являться субтропічні і тропічні види рослин.

Слайд 14

Несподівані факти про зміни клімату Яблука стануть солодшими Крим стане островом

Слайд 15

Несподівані факти про зміни клімату Глобальне потепління зробить світ більш пахучим Американські бабаки товстішатимуть

Слайд 16

Висновки Цілком можливо, що наслідки глобального потепління перебільшують, однак переважна більшість (97,3%) вчених и близько 60-70% населення погоджуються з тим, що парниковий ефект, який повязують з глобальним потеплінням, викликаний в основному діяльністю людини. Отже, це наша проблема, і вирішувати її повинні ми, якщо гордо вважаємо себе найрозумнішими на планеті Земля.

Слайд 17

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія