X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Феномен життя. Здоров'я – явище людського життя,його необхідна й основна характеристика

Завантажити презентацію

Феномен життя. Здоров'я – явище людського життя,його необхідна й основна характеристика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Феномен життя. Здоров'я – явище людського життя,його необхідна й основна характеристика Вивчаючи цю тему, ви дізнаєтеся: Про феномен життя на Землі; Про здоров'я як явище життя людини; Про прояви феномена здоров'я людини Навчитеся: Розуміти цінність життя на планеті Земля; Розуміти цінність свого життя та свого здоров'я. Урок 1 Тема уроку.

Слайд 2

Подумайте над висловлюванням. Німецький філософ, лікар лауреат Нобелівської премії Альберт Швейцер писав: “Те, що підтримує й продовжує життя, - добре; те, що завдає шкоди життю й порушує його, - погано”. Як ви розумієте його слова?

Слайд 3

1. Феномен життя Феномен (від грец. – “те, що з’являється”) – виняткове,незвичайне, рідкісне явище, те, що важко осягнути. 1. Умови життя на планеті Земля :

Слайд 4

Зелені рослини сформували сучасну атмосферу планети й підтримують сталість її складу. Рослини сполучають нас із космосом, використовуючи енергію Сонця в процесі фотосинтезу й запасаючи її у вигляді хімічної енергії органічних речовин. Життя в Сонячній системі існує тільки на Землі. Наша планета – жива, вона має біосферу.

Слайд 5

Сукупність усіх живих організмів утворює живу оболонку Землі, або біосферу. Вона охоплює верхню частину літосфери (тверду оболонку Землі), нижню частину атмосфери (газоподібної оболонки) – тропосферу – і всю гідросферу (водяну оболонку).

Слайд 6</