X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологічні проблеми річки Удай

Завантажити презентацію

Екологічні проблеми річки Удай

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічні проблеми річки Удай

Слайд 2

Довжина річки 327 км, площа басейну 7030 км². Загальні відомості Бере початок з болота, що на схід від села Рожнівки. У верхів'ї тече на захід, далі круто повертає на південь і південний схід. Впадає до річки Сули

Слайд 3

Притоки Удаю Ліві: Буримня Іченька Смож Утка Лисогір Варвиця Многа Праві: Галка Ющенкова Линовиця Перевід Вільшанка

Слайд 4

В 1654 році,під час подорожі в Росію, Павло Алепський,зупинився в Прилуках та записав: « З південного боку цієї кріпості знаходиться величезне,як море,озеро,в яке впадає багато річок. Тут багато росте білих і жовтих махрових водяних лілій. На озері довгий міст з великою кількістю млинів. На початку його знаходиться скрита водойма кріпості. Біля цього місця стоїть дерев`яний дім,що служить банею для громадського користування…»

Слайд 5

За комплексною оцінкою якості води на основі ІЗВ, води річки Удай можна віднести до ІІІ класу якості - помірно-забруднені. Та з того часу Удай помітно змінився… Розорювання берегів і заплави річки майже до зрізу води, вирубування деревної рослинності у прибережних смугах та балках, знищення трав’яного покриву - досягли критичної межі. У результаті неорганізованої діяльності людей Удай опинився у небезпеці.

Слайд 6

Забруднення води - це основний процес, що викликає деградацію річок, водосховищ, озерних систем і погіршення якості води.

Слайд 7

Основними екологічними проблемами Удаю є: 1. Забруднення промисловими та сільськогосподарськими підприємствами. Недостатньо очищені води з Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд по органічних забруднювачах, фосфатах та амонію. Стічні води, які надходять із заводу «Білкозин».