X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Екологічні проблеми атомної енергетики"

Завантажити презентацію

"Екологічні проблеми атомної енергетики"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічні проблеми атомної енергетики

Слайд 2

Екологічні проблеми атомної енергетики Прискорювані темпи зміни кліматичного балансу та непередбачувані наслідки цього поставили людство перед питанням інтенсивного та якомога скорішого впровадження технологій, які б дозволили відмовитися від викопного палива та припинити використовувати атмосферу Землі як смітник для викидів парникових газів.

Слайд 3

Екологічні проблеми атомної енергетики Сьогодні існує достатньо способів отримання енергії, які можуть забезпечити потреби у ній, не заподіюючи шкоди довкіллю. Але поряд із тим існує технології, які продовжують нав’язувати людству, подаючи її як альтернативу традиційним видам палива і потужним ресурсам, здатним вирушити ледь не усі енергетичні проблеми.

Слайд 4

Екологічні проблеми атомної енергетики На міжнародних переговорах зі зміни клімату представники ядерної промисловості намагаються довести, що саме ядерна енергетика спроможна вирішити проблему зміни клімату.

Слайд 5

Екологічні проблеми атомної енергетики

Слайд 6

Екологічні проблеми атомної енергетики Але водночас атомна енергетика спричинює низку інших не вирішених екологічних та економічних проблем. Численні дослідження стверджують, що атомна енергетика – найдорожчий і найнебезпечніших з усіх видів отримання енергії.

Слайд 7

Екологічні проблеми атомної енергетики У процесі виробни