X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЕКОЛОГІЧНА СТЕЖИНА ПРИРОДООХОРОННОЇ ТЕРИТОРІЇ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОГО КАНЬЙОНУ (МАЛИЙ КРИМ)

Завантажити презентацію

ЕКОЛОГІЧНА СТЕЖИНА ПРИРОДООХОРОННОЇ ТЕРИТОРІЇ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОГО КАНЬЙОНУ (МАЛИЙ КРИМ)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЕТРОПАВЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІ СТ. ВІДДІЛ ОСВІТИ БРАТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЕКОЛОГІЧНА СТЕЖИНА ПРИРОДООХОРОННОЇ ТЕРИТОРІЇ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОГО КАНЬЙОНУ (МАЛИЙ КРИМ)

Слайд 2

  У світі збави не малі, Цікава стежка кожна. Але до рідної землі Збайдужіти не можна. Настояна на липових медах І виплекана сонцем променистим, Рідна земле, я – маленький птах, А ти – моє гніздо, моя колиска.   У світі збави не малі, Цікава стежка кожна. Але до рідної землі Збайдужіти не можна. Настояна на липових медах І виплекана сонцем променистим, Рідна земле, я – маленький птах, А ти – моє гніздо, моя колиска.

Слайд 3

Екологічна стежина створена колективом Петропавлівської ЗОШ І-ІІст. у 2005 році. Вона розташована на території Петропавлівського каньйону, що є природним комплексом Національного ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя», створеного у 1994 році і затвердженого Миколаївською обласною Радою.

Слайд 4

Дана місцевість є природним комплексом лісової та водної екосистеми, поєднаний із комплексом скель і гранітних валунів, розташовується на одній із найстаріших ділянок суші Євразії. Ця місцевість не занурювалася у морські глибини протягом 60 млн. років. Своєю течією р. Мертвовід створила унікальний каньйон – провалля “ Серед степу широкого ”, гранітну прірву в кристалічному щиті, на дні якої дзюрчить струмок Ексампей. Екологічна стежина включає 7 зупинок на яких розташовані об’єкти достойні уваги. Кожен, хто відвідує екологічну стежину, залишає собі на згадку чудові враження, емоції.

Слайд 5

Наш шлях екологічною стежиною починається річкою Мертвовід. Свій початок вона бере в Кіровоградській області. Впадає в велику ріку Південний Буг. Довжина річки 144км. Ця річка особлива тим, що спочатку має рівні пологі береги, але далі можна побачити кам’яний масив.