X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи дійсно загрожують автомобілі нашому життю?

Завантажити презентацію

Чи дійсно загрожують автомобілі нашому життю?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи дійсно загрожують автомобілі нашому життю? Проект групи учнів 9 кл Дніпровокам’янської СЗШ Багнич О., Довженко І., Гордієнко Л., Лебідь Є.

Слайд 2

Нашій групі потрібно з’ясувати залежність діяльності довкілля від кількості шкідливих викидів автотранспорту в атмосферу.

Слайд 3

Підрахувати кількість автомобілів, що проїжджають біля нашого села протягом дня Вирахувати (за таблицею гранично допустимих концентрацій) кількість оксиду карбону, що викидають легкові і вантажні автомобілі та мотоцикли. Для порівняння такі ж дослідження провести у селі Суслівка, яке знаходиться в 9 км. від автотраси і селі Дніпрвокам'янка, розташованому в 7 км. від автотраси Дослідити середній вік жителів нашої місцевості і причини смертності. Проаналізувати стан рослинності, що росте понад дорогою. Вирахувати кількість чадного газу, що поглинають дерева. Зробити висновки.

Слайд 4

В Інтернеті ми знайшли гранично допустимі концентрації шкідливих речовин у атмосфері населених пунктів

Слайд 5

Село Павлівка розкинулось на трасі Дніпропетровськ - Бориспіль, має протяжність 1км. 100 м. Вздовж цієї відстані понад дорогою розташовано 69 дворів, в яких мешкає 86 жителів.

Слайд 6

У ході роботи, було виявлено, що протягом години біля с. Павлівка середньому проїжджає близько 170 - 175 автомобілів, з них : 47 – вантажівки, 18 – мотоцикли, 110 – легкові автомобілі. Знаючи, що легковий автомобіль за одну годину викидає близько 3 мг/.м куб. оксиду карбону (СО), вантажний до 6 мг/ м куб., а мотоцикл 1,5 мг/м куб., можу провести підрахунки за одну годину: 47 * 0,006 = 0,3 мг/м куб 18* 0,0015 = 0,027 мг/.м куб 110 * 0,003 = 0,33 мг/.м куб 0,3+ 0,27 + 0,33= 0,9 мг/.м куб