X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вимоги до документів

Завантажити презентацію

Вимоги до документів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимоги до документів, що їх виготовляють за допомогою друкувальних засобів

Слайд 2

Документи створюють переважно за допомогою друкувальних засобів – персональних комп’ютерів. Окремі внутрішні документи (заяви, пояснювальні записки, доповідні записки тощо), авторами яких є посадові та інші фізичні особи, дозволено оформлювати рукописним способом.

Слайд 3

При підготовці документа за допомогою персонального комп'ютера рекомендовано використовувати шрифти розміром 12-14 друкарських пунктів і гарнітуру Times New Roman. Деякі реквізити (код організації ЄДРПОУ, довідкові дані про заклад, заголовок до тексту документа, прізвище виконавця і номер його телефону, відмітка про наявність документа в електронній формі) можна друкувати меншими розмірами шрифтів (8-11).

Слайд 4

Рекомендовано друкувати тексти документів на папері формату А4 (210 х 297 мм) - через 1 - 1,5 міжрядкового інтервала, а формату А5 (146 х 210 мм) - через 1 міжрядкового інтервалу

Слайд 5

Відповідно до Національного стандарту документи повинні мати такі береги (міліметрів): 30 мм — ліве; 10 мм — праве; 20 мм — верхнє та нижнє.

Слайд 6

Відступи від межі лівого поля документа: 12,5 міліметра — для абзаців у тексті; 92 міліметри — для реквізиту «Адресат»; 104 міліметри — для реквізитів «Гриф затвердження»; 125 міліметрів — для розшифрування підпису в реквізиті «Підпис».

Слайд 7

Не робиться відступ від межі лівого поля для реквізитів «Дата документа», «Заголовок до тексту документа», «Текст» (без абзаців), «Відмітка про наявність додатків», «Прізвище виконавця і номер його телефону», «Відмітка про виконання документа і надсилання його до справи», найменування посади у реквізитах «Підпис» та «Гриф погодження», засвідчувального напису «Згідно з оригіналом», «СЛУХАЛИ», «ВИСТУПИЛИ», «ВИРІШИЛИ», «УХВАЛИЛИ», «ПОСТАНОВИЛИ», «НАКАЗУЮ» тощо.