X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Резюме та його види

Завантажити презентацію

Резюме та його види

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 6. Резюме та його види

Слайд 2

ПЛАН 1. Поняття резюме, його основні блоки 2. Види резюме

Слайд 3

1. Поняття резюме, його основні блоки Хороше резюме - один з найефективніших способів пошуку роботи. Запам'ятаєте три ключових моменти: У Вас єдиний шанс привернути увагу до себе за допомогою резюме в той момент, коли його читають в перший раз. Як правило, на перегляд резюме затрачається не більш 2-3 хвилини. Якщо увагу привернути не вдалося - виходить, резюме не спрацювало.

Слайд 4

ПРИНЦИП ВИБІРКОВОСТІ При написанні резюме дотримуйтеся принципу вибірковості. Інформацію для резюме варто відбирати, виходячи з його цілей. У резюме варто включати опис саме тих аспектів Вашого досвіду, що значимі для посади, на яку Ви претендуєте. Наприклад, якщо Ви займалися науковою роботою й одночасно консультуванням, у резюме, спрямованому на одержання роботи в області комерції, не варто описувати Ваші наукові досягнення і приводити список Ваших наукових праць, краще перелічити ті конкретні навички і знання, що Ви одержали в процесі консультаційної діяльності.

Слайд 5

Вдале резюме може стати приводом для інтерв'ю, тобто особистої зустрічі з роботодавцем чи його представником, але це ще не гарантує одержання роботи. Ваша мета - добитися, щоб фахівець з персоналу захотів зустрітися з Вами особисто. Ідеальним є варіант, коли резюме складається або коректується під конкретну вакансію.

Слайд 6

ОСНОВНІ БЛОКИ РЕЗЮМЕ Формулювання мети пошуку роботи. Короткий опис того, на одержання якої посади і чому Ви претендуєте.