X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Завдання до казки

Завантажити презентацію

Завдання до казки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Узимку всі ходять до лісу по гриби і ягоди. У садах дозрівають яблука, груші і вишні. Діти засмагають на сонечку і їдять кавуни. Весною на землю падають перші сніжинки. У білу шубку переодягається заєць, ведмідь залазить у барліг, а птахи відлітають у теплі краї. Улітку дуже холодно. Всі одягають теплі речі. А ще влітку буває Новий рік і прикрашають ялинку. Восени на деревах розпускаються листочки. Із теплих країв прилітають пташки. На деревах розвішують шпаківні.

Слайд 3

У Левзиковій загадці переплутано зиму з літом, весну з осінню, літо – із зимою, а осінь – з весною.

Слайд 4

Є чотири ряди чисел,розміщені у певних закономірностях. У всіх рядах по шість чисел. Треба додати в кожний ряд по два числа, не порушуючи заданого порядку.

Слайд 5

25 25 21 21 17 17 … … 1 2 4 8 16 32 … … 12 14 13 15 14 16 … … 16 12 15 11 14 10 … …

Слайд 6

. Є п'ять груп слів по чотири слова у кожній групі, викресліть зайве слово.

Слайд 7

Група 1. Горобець, дятел, шимпанзе, колібрі. Група 2. Оселедець, їжак, сом, карась. Група 3. Кабан,косуля, лось, корова. Група 4. Морозиво, булка, калач, пампушка. Група 5. Огірок, слива, помідор, капуста.

Слайд 8

Слухачам пропонується десять загадок про явища природи та предмети вжитку, що є хімічними речовинами ( слова – відгадки )