X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
В. Скомаровський "Чому в морі вода солона"

Завантажити презентацію

В. Скомаровський "Чому в морі вода солона"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

І. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ Яким був Птахолов? А Ходитут? Чи справедливим було рішення птахів викликати свідка – вогнисту пір'їну? Що автор засуджує у цій казці? Чого вона вчить?

Слайд 3

ІІ. ВПРАВИ НА ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ЧИТАННЯ 1. РОЗЧИТУВАННЯ. СА СО АС ВИ ВУ ІВ КЕ КО ИК РЄ РЯ ЯР

Слайд 4

1. РОБОТА НАД СКОРОМОВКОЮ. НА СТОЛІ СТОЇТЬ СІЛЬНИЦЯ. У СІЛЬНИЦІ СІЛЬ СОЛИТЬСЯ. ПОВІЛЬНО ШВИДКО ЩЕ ШВИДШЕ СКОРОМОВКОЮ

Слайд 5

1. ГРА «ДОПОВНИ РЕЧЕННЯ» ДЕРЕВО ВИСОКЕ, А КУЩ - НИЗЬКИЙ. ЦУКОР СОЛОДКИЙ, А СІЛЬ - СОЛОНА. ОЗЕРО МІЛКЕ, А ОКЕАН - ГЛИБОКИЙ. СІЛЬ БІЛА, А ВУГІЛЛЯ - ЧОРНЕ. ДОРОГА ШИРОКА, А СТЕЖКА - ВУЗЬКА. РІЧКА ПРІСНА, А МОРЕ - СОЛОНЕ.

Слайд 6

ІІІ. ПІДГОТОВКА ДО ЧИТАННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ - Чи задумувались ви коли-небудь,чому у морі вода солона, хоча річки, які в нього впадають – прісні? Багато народів світу створювали казки, які так і називались «Чому в морі вода солона?». Адже наші предки не могли пояснити того, що відбувалося навколо них з наукової точки зору і тому створювали казки, в яких все діялося за допомогою чар. - Пройшов час, людина розкрила багато таємниць природи, і те, що колись було таємничим, стало відомим, тому казкові пояснення зараз видаються смішними. Але казка все ж залишається цікавою та повчальною.

Слайд 7

ІV. ПРО ЩО СЬОГОДНІ БУДЕМО ЧИТАТИ НА УРОЦІ - Сьогодні на уроці ми прочитаємо, як пояснює, чому в морі вода солона, український письменник Вадим Скомаровський. КАЗКА «ЧОМУ В МОРІ ВОДА СОЛОНА» Вадим Скомаровський