X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота з дитячою книгою. В. Сенцовський "Внучок"

Завантажити презентацію

Робота з дитячою книгою. В. Сенцовський "Внучок"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Володимир СЕНЦОВСЬКИЙ Урок читання у 1 –А класі. Робота з дитячою книжкою. Підготувала учитель ЗОШ №10 м. Полтави Рудяк Р.Д.

Слайд 2

Тема. Ти – онук. Ти - онука. Знайомство з оповіданням Володимира Сенцовського «Внучок». Мета: вчити учнів активно слухати художній текст, робити припущення, прогнозувати перебіг подій у творі та визначати головну думку твору. Розвивати навички розуміння оповідних текстів, зв'язне мовлення, навички критичного та творчого мислення. Виховувати охайність, бережливе ставлення до речей, почуття поваги до праці своїх батьків, відповідальне ставлення до своїх хатніх обов’язків.

Слайд 3

Володимир СЕНЦОВСЬКИЙ

Слайд 4

Володимир Іванович Сенцовський (Ященко) народився 22 липня 1952 року в селі Носелівка Борзнянського району Чернігівської області. Мешкає у місті Борзні.

Слайд 5

Нині вже і сам він не може пояснити, що означає оте вигадане прізвище Сенцовський, але тисячі дітлахів знають — під цим прізвищем вийшли їхні улюблені книжки «Хлоп’ята з Тополиної вулиці», «Оленка не хоче спати», «Дивень-ранок», «Зелена неділя», «У затінку серця», «Привези мені, тату, сонце», «Лицар і Попелюшка», «Забілина альтанка», «Борзенка», «Тихий берег, шум ласкавий хвиль», «Народження Ікара», «Грицики» та багатьох інших.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Його дитячі оповідання, вірші, смішинки друкувалися і друкуються в журналах «Барвінок», «Малятко», «Перець», звучать в дитячих передачах по радіо.

Слайд 9