X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація уроку читання у 4 класі

Завантажити презентацію

Презентація уроку читання у 4 класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

.. Пономаренко Ольга Віталіївна

Слайд 2

Наталя Забіла “Старовинне місто” Презентація уроку читання у 4-б класі .Вчитель .Пономаренко О.В.

Слайд 3

. Прочитайте і скажіть про яке місто пише автор? «… серце України І найстарше місто в світі. Хоч пройшов усякі зміни, Гарний і взимі і вліті. Там церкви золотобанні, А в них дзвони сріблом куті, Як задзвонять на світанні, то на всю Вкраїну чути.»

Слайд 4

Слайд 5

Уявна подорож Старовинне місто

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Тема:З історії міста Києва Н. Забіла « Старовинне місто»

Слайд 22

Сьогодні на уроці я повинен навчитися: -Висловлювати свою думку; -Свідомо читати текст; -Тлумачити незрозумілі слова; -Ділити текст на частини за поданим планом; -Працювати в команді; -Бути терплячим і дисциплінованим учнем.

Слайд 23

Мовна розминка спогад заснувати Старокиївська будівлі освітлювали Кожум’яцька укріплення припливли Почайна домівки протікала Дігтярна олені перехрещувалися Володимирська

Слайд 24

Робота над лексичним значення слів Кочівники – народи, племена, що кочують, пересуваються з місця на місце.

Слайд 25

Печеніги – племена, які у VІІ-ІХ ст. кочували між Волгою та Уралом, а в середині ІХ ст. переселилися у Причорноморські степи.

Слайд 26

Половці – кочовий народ, який у ХІ – ХІІІ ст. населяв степи між Дунаєм і Волгою, в тому числі Крим і басейн Дону.

Слайд 27

Узвози – круті підйоми, вулиці, дороги, що мають підйом.

Слайд 28

Фунікулер – залізниця з канатною тягою для перевезення пасажирів на крутих узвозах і спусках.

Слайд 29

Прочитайте оповідання “Старовинне місто” Хто був засновником Києва за легендою, згаданою у творі? Які князі згадуються у творі?

Слайд 30

Фізкультхвилинка Щоб ніколи не хворіти, Треба вправи вам робити. Із-за парт швиденько встали, Спинки гарно розрівняли, На носочки піднялись І до сонця потяглись. Руки разом опустили І швидесенько присіли. Потім встали, руки в боки, Всі красиво робим кроки Назад – вперед прогнулись добре. Не будем мати ми хвороби..

Слайд 31

Аналіз твору і вибіркове читання Скільки років тому виник Київ і яким він був у давні часи? Чому його назвали “ мати міст руських ”? Що у творі пишеться про Старокиївську частину міста? Прочитайте, як з’явилася центральна вулиця Києва – Хрещатик. Чим займалися наші предки? З ким воювали? Прочитайте які назви з минулого зберігає сучасний Київ.

Слайд 32

План Київ – “Мати міст руських”. Легенда про заснування міста. Знахідки старовини. Історія Хрещатика – головної вулиці Києва. Як жили люди у стародавні часи. Вороги киян – степові кочівники. Роль князів у розбудові міста. Назви з минулого у сучасному Києві.

Слайд 33

Підсумок уроку Що цікавого чи нового ви дізналися на уроці? Домашнє завдання ст.22-25 ,поділити текст на частини за планом і підготуватися до стислого переказу.

Слайд 34

Любі діти! Дякую за працю. Ви молодці!

Слайд 35

Грає море зелене, Тихий день догора. Дорогими для мене Стали схили Дніпра, Де колишуться віти Закоханих мрій... Як тебе не любити, Києве мій!

Слайд 36

Автор презентації- ПономаренкоО.В., вчитель початкових класів Миколаївської ЗОШ. В презентації використано матеріали посібника :ЗаброцькаС.Г.Уроки читання.4 клас.Частина друга.-Тернопіль:Навчальна книга-Богдан,2005.- 184 с., а також ресурси мережі Інтернет. При оформленні презентації використані графічні кліпарти: http://www.lenagjld.ru/ fon/pred/bum/buk.html

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання