X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наталя Забіла Вірші - забавлянки

Завантажити презентацію

Наталя Забіла Вірші - забавлянки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наталя Забіла 2 клас Презентацію підготувала вчитель початкових класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 ім. Т.Г. Шевченка Богдан Ірина Леонідівна

Слайд 2

Лиш дзвінок на урок задзвенить, Стане кожний серйозним в ту мить. І. Організаційна частина Бо роботи багато у нас, І активно працює весь клас !

Слайд 3

ІІ.

Слайд 4

БТМПВЧФКНШЛЖЗЦС КВМСПЛБШГРДБЛСТ ПРЛГНТВСЧЦФБХНМ ВМРГКТБДЗЩЗБЧВН ФЩМЖДШХЧМКПБРВС ПТКЗРМВДГБФКЗРЧ А О у И І Е

Слайд 5

ІІІ . Актуалізація опорних знань Казки, пісні-небилиці, пісні-забавлянки, заклички Оповідання, пісні-ігри, Загадки, лічилки Скоромовки, прислів’я, хоровий спів ходьба по колу Танок, присідання, малювання - Прочитайте ще раз слова, що залашилися - Як можна назвати цю множину слів?

Слайд 6

ІV. Мотивація навчальної діяльності. Проблемна ситуація - Погляньте на Машу. Вона дуже засмучена? - Як Маші можна підняти настрій?

Слайд 7

Звернемося по допомогу Українська письменниця. Народилася в 1903 році в Петербурзі. В сім'ї любили музику, поезію. В 1917 році Наталя з матір'ю переїхала на Україну в Люботин, не- подалік від Харкова. Наталя Львівна писала для дорослих і дітей… Видала понад 150 книг. Була автором підручників “Читанка”. Перекладала на українську мову російські казки. В 1972 році Наталю Забілу першу серед укра їнських письменників нагороджено премією імені Лесі Українки. Прожила 82роки. 1903 р. 1985 р.