X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Казка "Бременськы музиканти"

Завантажити презентацію

Казка "Бременськы музиканти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Вправи на розвиток чіткості вимови 1. Прочитайте і відгадайте загадки Хто це пісеньку таку Нам співа: „Ку-ку-рі-ку!”? Півень

Слайд 3

Хто з хвостиком і з вушками? У кого лапки з подушками? Як ступа, ніхто не чує. Тихо крадучись полює. Кіт

Слайд 4

Собака Не балакає, не співає, а коли хто йде, то господаря сповіщає.

Слайд 5

Ходить диво по рівнині, два мішки несе на спині. Він людині допоможе – на собі підвезе, а ще потягне ношу. Віслюк

Слайд 6

2.Чистомовка. Ки-ки-ки - несуть ношу віслюки. Ку-ку-ку - побачили собаку. Ти-ти-ти - прибігли коти. Ня-ня-ня - покликали півня.

Слайд 7

Вправи на розвиток швидкості читання Чи можна якось зв'язати між собою ці слова?

Слайд 8

Що будемо читати на уроці? - Сьогодні ми будемо читати німецьку народну казку «Бременські музиканти», у якій слова, що ви прочитали пов'язані між собою за змістом.

Слайд 9

Слухання казки «Бременські музиканти»

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Первинне сприймання Чому звірі втекли від своїх господарів? Ким вони вирішили стати у місті Бремені? Чи здійснили вони свою мрію? Чому??

Слайд 20

Словникова робота Бремен – місто у Германії. Лютня – старовинний музичний струнний інструмент. Барабан – музичний ударний інструмент. Довбня – палиця (з шипами або без них) тонка з одного боку та товста з іншого.

Слайд 21

Самостійне читання казки. Поділ тексту на частини відповідно до плану Зустріч тварин. Шлях до хатинки розбійників. Переляк розбійників. Нічний гість. Залишаємося.

Слайд 22

Повторне читання казки - Знайдіть речення з казки за початком та закінчить його. Тоді господар почав думати __________ . Пес із радістю __________ . Постарів я, зуби __________ . «Та це я кукурікаю на гарну __________ . Надвечір прийшли вони до __________ .

Слайд 23

- Знайдіть речення з казки за закінченням та закінчить його. __________ більшало світла. __________ навколо сидять розбійники. __________ злетить котові на голову. __________ наїстись на цілий місяць.

Слайд 24

Зарядка для очей

Слайд 25

Вправляння у виразності читання - З якою інтонацією треба читати слова осла? собаки? кота? півня?

Слайд 26

Зустріч тварин. Шлях до хатинки розбійників. Переляк розбійників. Нічний гість. Залишаємося. Стислий переказ казки за планом

Слайд 27

Гра «Знайди пару» зерно сонце ноша зірки полювання сметана річка осел вовк кабан собака зозуля кіт півень

Слайд 28

Гра «Знайди помилки» Горобець – цвірінь-цвірінь. Осел – гав-гав. Кіт – няв-няв. Кінь – і-го-го. Півень – іа-іа. Свиня – ку-ку-рі-ку. Собака – хро-хро. - Яких тварин не було у казці?.

Слайд 29

Цікаве про місто Бремен Бремен (нім. Bremen) — найменша земля в Германії, яка складається з двох міст — Бремена і Бремерхафена, що розташовані в 60 км один від одного та поділені територією іншої землі – Нижньої Саксонії. Крупний порт на північному заході Германії на річці Везер. Будинок Ратуші (Сенату) і статуя Роланда (легендарного засновника міста) занесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 30

Підсумок З якою метою звірі вирушили до міста Бремена? Розкажіть. Як тварини налякали розбійників? Чому розбійники більше ніколи не повернулися до своєї хатини? Поставте кілька запитань до цієї казки самостійно.

Слайд 31

Домашнє завдання Прочитайте цю казку уважно і свідомо. Потренуйтеся читати виразно за особами. Намалюйте до цієї казки ілюстрації. Оформлення – ресурси Інтернету

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання