X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Карло Коллоді "Пригоди Піноккіо"

Завантажити презентацію

Карло Коллоді "Пригоди Піноккіо"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Д А И Б В Ж Е З К А Б В Ж З Е К http://aida.ucoz.ru

Слайд 2

Мета уроку: удосконалювати вміння виразного читання та переказування послідовності подій, уміння вживати у мовленні образні вислови. Розвивати дослідницькі уміння. Виховувати почуття справедливості та відповідальності за свої вчинки. * *

Слайд 3

П а Б а і н у м н о р і о м а з к и т е к у і п і л н у о п о к 1.Читаемо склади. 2.Читаемо перші літери. Які слова утворилися? 3. Спробуйте за допомогою перших складів утворити слова.

Слайд 4

Карло Коллоді Carlo Collodi При народженні:Карло Лоренціні Carlo Lorenzini Дата народження:24 листопада 1826 Місце народження:Флоренція, Італія Дата смерті:26 жовтня 1890 Місце смерті:Флоренція Громадянство: Італія Рід діяльності:письменник, журналіст Жанр:Дитячі оповідання, казкиMagnum opus:«Пригоди Піноккіо»

Слайд 5

Піноккіо (іт. Pinocchio) — головний герой книги італійського письменника Карло Коллоді «Пригоди Піноккіо» (1883). Це оповідання стало найвідомішим твором дитячої літератури у Італії і згодом у всьому світі. Слово піноккіо (іт. pinocchio) на тосканському діалекті означало сосновий горішок. У казці Піноккіо — дерев'яна лялька, хлопчик з довгим носом, якого зробив з дерева столяр Джапетто. Як тільки лялька почала ходити, вона втекла з хати Джапетто до міста назустріч власній долі. Після різних пригод та зустрічей з шахраями Лисицею, Котом, Черапахою, Рибою-псом та доброю Феєю Піноккіо обертається у справжнього хлопця. З часу публікації оповідання у 1883 році Піноккіо став одним з найвідоміших казкових персонажів. Його образ має певне значення: кожен раз коли Піноккіо бреше у нього збільшується ніс і він обертається у хлопчика тільки тоді, коли допомагає іншим.Історія Піноккіо була перекладена багатьма мовами світу і адаптована в інших культурах. Найбільш відомими адаптаціями цього оповідання є Пригоди Цепфеля Керна німецького письменника Отто Бірбаума та Золотий ключик, або пригоди Буратіно російського письменника Олексія Миколайовича Толстого.

Слайд 6

Слайд 7

Біографія Олексія Толстого Олексій Костянтинович Толстой (1817 — 1875),