X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життя до народження"

Завантажити презентацію

"Життя до народження"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життя до народження

Слайд 2

Життя це найкраще, що є у кожного з нас, проте зародження кожного життя є складним і в той же час цікавим процесом. В процесі запліднення відбувається злиття двох статевих клітин, у результаті якого утвориться клітина (зигота), що є початком нового організму. Історія життя дитини до народження - це період не схожий ні на який іншій, тому що ніколи більше у своєму житті людська істота не буде зазнавати стільки змін. Це в більшому ступені ідея, чим реальний організм. ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ: МІСЯЦЬ ЗА МІСЯЦЕМ Дивна історія внутрішньоутробного життя дитини протягом 9 календарних місяців ! Цей період не схожий ні на який іншій, тому що ніколи більше у своєму житті людська істота не буде зазнавати стільки змін. От як це відбувається.

Слайд 3

Яйцеклітина - прамати всіх 100 трильйонів (!) клітин майбутньої дитини. Серед тисяч яйцеклітин можна виділити "лідера". Це найчастіше одна-єдина яйцеклітина, після овуляції вона попадає в маткову трубу, де і стає можливою її зустріч зі сперматозоїдом. Якщо така зустріч відбулась вдало - ви вагітні. Овуляція відбувається в кінці другого – на початку третього тижня від першого дня останньої менструації - це і є найбільш сприятливий час для зачаття.

Слайд 4

Сперматозоїди атакують яйцеклітину. Видовище фантастичне! Спермії синхронно б'ють хвостами, змушуючи яйцеклітину повільно обертатися проти годинникової стрілки, ніби танцюючи. Усередину потрапить тільки один з них.

Слайд 5

У результаті злиття яйцеклітини і сперматозоїда утворюється зигота - перша і сама головна клітина майбутньої дитини. Усі наступні 100 000 000 000 000 клітин організму дитини є доньками зиготи! Зигота: ДНК сперматозоїда вже усередині яйцеклітини. Незабаром відбудеться злиття ба