X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Захист тварин в Україні"

Завантажити презентацію

"Захист тварин в Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Захист тварин в Україні Виконала: Учениця V класу Кіцманської районної гімназії Сулейманова Ельміра 2011 рік

Слайд 2

Основні нормативно-правові акти щодо захисту тварин : Закон України «Про тваринний світ» Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» Закон України «Про ветеринарну медицину» Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження»

Слайд 3

Тваринний світ становить один з найбільш вразливих об'єктів природи, бо впливати на його стан можна як безпосередньо (на самих тварин), так і через вплив на середовище його перебування. Тому ст. 32 Закону України «Про тваринний світ» Містить перелік правових, організаційних, матеріально-технічних та інших заходів, спрямованих на відтворення, раціональне використання і збереження тваринного світу у всьому його біологічному різноманітті.

Слайд 4

У статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» сказано: Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання громадян. Виховання гуманного ставлення до тварин передбачає формування високого рівня еколого-етичної свідомості та культури громадян. Виховання гуманного ставлення до тварин забезпечується шляхом викладання курсів з екологічної етики та гуманного ставлення до тварин у дошкільних навчальних закладах, у системі загальної середньої, професійно-технічної і вищої освіти.

Слайд 5

При поводженні з тваринами не допускається: - використання оснащень, інвентарю, що травмують тварин; - примушування тварин до виконання неприродних для них дій, що призводять до травмувань; - нанесення побоїв, травм з метою примушування тварин до виконання будь-яких вимог; - використання тварин в умовах надмірних фізіологічних навантажень тощо. При проведенні больових процедур обов’язкове застосування знеболюючих препаратів. Забороняється: - розведення тварин з виявленими генетичними змінами, що спричиняють їм страждання; - розведення тварин зі спадково закріпленою агресивністю; - примушування до нападу одних тварин на інших, крім випадків використання собак мисливських порід, інших ловчих звірів та птахів для полювання; - проведення генетичних змін на тваринах; -застосування до тварин фармакологічних та механічних засобів допінгу; -інші дії чи бездіяльність, що суперечать принципам захисту тварин від жорстокого поводження.