X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Загальна характеристика Найпростіших

Завантажити презентацію

Загальна характеристика Найпростіших

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували: учні ІУ гімназійного класу Брезніцька М., Ілечко А., Дацишин Н.

Слайд 2

Найпростіші тварини поширені по всій земній кулі — в морях, океанах, прісних водоймах, грунті або в організмах тварин, рослин і людини. Нині відомо приблизно 25 тис. видів одноклітинних організмів. Маючи морфологічну подібність у будові клітин з багатоклітинними організмами, найпростіші відрізняються від них у функціональному плані. Якщо клітини багатоклітинної тварини виконують спеціалізовані функції, то клітина найпростіших універсальна. Вона є самостійним організмом, якому властиві обмін речовин, подразливість, рух і розмноження. Найпростіші — це організми на клітинному рівні організації. В морфологічному відношенні одноклітинний організм рівноцінний клітині, а в фізіологічному — є цілісним самостійним організмом. Переважна більшість їх має мікроскопічне малі розміри (від 2 до 150 мкм). Проте деякі з них досягають 1 см, а черепашки викопних корененіжок мають діаметр до 5—6 см.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Саме фораменіферам зобов’язаний своїм походженням вапняк, із якого складаються Піренеї, Альпи, гори Північної Африки.

Слайд 10

Слайд 11

Осадова порода кремнезем утворена зі скелетів радіолярій, що складається із силіцій діоксиду. З них утворилися й мінерали яшма, опал.

Слайд 12