X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив шкідливих звичок на зародок людини"

Завантажити презентацію

"Вплив шкідливих звичок на зародок людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: учениця 10 класу Сало Альона Вплив шкідливих звичок на зародок людини

Слайд 2

Вступ В останні десять років на території всієї планети було вироблено велику кількість досліджень, які відкрили очі всім людям на згубний вплив шкідливих звичок на жіночий організм під час вагітності. У більшості країн світу присутня така проблема, особливо в ранньому віці або під час вагітності. В Англії половина вагітних жінок отруюють свій і дитячий організм нікотином та іншими не менш шкідливими речовинами.

Слайд 3

Алкоголь   Вченими було підраховано, що алкоголем зловживають близько 11% вагітних. Вживання алкоголю під час вагітності значно підвищує ризик народження недоношених дітей, а в найбільш важких випадках - розвитку фетального алкогольного синдрому. Цьому сприяють легка прохідність алкоголю через плаценту.       Прийому алкоголю часто супроводжують куріння і вживання наркотиків. Це чинить додатковий несприятливий вплив на плід, підвищуючи ризик внутрішньоутробної затримки розвитку.     Крім того, можуть виникати порушення внутрішньоутробного розвитку плоду - ембріопатіі.

Слайд 4

Справа в тому, що переважна кількість спожитого алкоголю (90-95%) окислюється в організмі, і лише 5-10% у зміненому вигляді виділяється нирками та легенями. Тому навіть при всьому бажанні вагітна жінка не може випити одна - компанію їй завжди складає плід. Добре відомо, що незалежно від терміну вагітності, алкоголь швидко долає плацентарний бар'єр. При цьому його концентрація в крові плода і в крові матері однакова. Інші наслідки вживання алкоголю під час вагітності включають мимовільні аборти в II триместрі вагітності, внутрішньоутробну гіпоксію і низьку оцінку новонародженого за шкалою Апгар.

Слайд 5

 Алкогольний синдром плода - це хвороба плоду, обумовлена внутрішньоутробним алкогольним пошкодженням, що є головною причиною вродженої затримки інтелектуального розвитку у дитини. Цей синдром характеризується відставанням у фізичному та інтелектуальному розвитку, ураженням серця та інших органів. Діти зазвичай дратівливі, неспокійні, зі слабким хватальним рефлексом, поганою координацією, спостерігаються дефекти розвитку центральної нервової системи.