X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив Мобільного телефону на здоров'я людини

Завантажити презентацію

Вплив Мобільного телефону на здоров'я людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив Мобільного телефону на здоров'я людини        

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Історія створення телефону: У 1837 році Уитстон і Кук створили перший апарат для передачі і прийому повідомлень. У 1876 році Олександр Белл винайшов передавач (мікрофон).

Слайд 7

У 1878 році Томас Алва Едісон використовував у мікрофоні вугільний порошок.

Слайд 8

Перший мобільний телефон. Історія створення: Історія мобільного телефону почалася в 1947 році. 3 квітня 1973 була змонтована базова станція. Випробування першого в світі мобільного телефону пройшли 3 квітня 1973.

Слайд 9

Слайд 10

Переваги мобільного зв’язку: Чисте звучання мови, відсутність сторонніх шумів і ефекту металевого голосу. Швидкість передачі даних може досягати 153 кБіт в секунду.

Слайд 11

1. Чи потрібен мобільний телефон:

Слайд 12

2. Якості, що враховуються при купівлі мобільного телефону:

Слайд 13

3. Чи має шкідливий вплив мобільний телефон?

Слайд 14

Нормоване випромінювання мобільних телефонів У 1996 році Федеральна комісія із зв'язку (FCC) США встановила нові норми на допустимий рівень ППМ при неконтрольованому використанні випромінюючих приладів, іншими словами - для масового користувача. Приблизно в той же час аналогічні норми були введені в Європі. Так для локальної ділянки тіла (голова) рівень ППМ був визначений: 0,08 мВт/см2. Норма допустимого опромінення людини, виражена в потужності електромагнітної хвилі (Вт), що припадає на 1 кг живої ваги - питомий коефіцієнт поглинання (SAR). Рівень SAR мобільних телефонів в основному лежить в межах від 0,28 до 1,5 Вт / кг. Чим менше SAR, тим безпечніше телефон для людини.

Слайд 15

Механізм впливу техногенних випромінювань на здоров'я людини

Слайд 16

Пухлина мозку

Слайд 17

Психологічна залежність від мобільного телефону: Занепокоєння з приводу відсутності телефону  SMS-манія  Інформаційна манія  Залежність людини від телефону  Манія переслідування  Звукові галюцинації

Слайд 18

Фізіологічна залежність. Вплив на біохімічну активність мозку Дослідження засвідчили зміни (а саме зміни альфа-і тета-ритму біоелектричної активності мозку) в корі головного мозку. Ці зміни з'являлися при тривалому використанні.

Слайд 19

Вплив на ендокринну систему У дослідженнях вчених Mann K і P Вагнер (1998 рік) були зареєстровані невеликі коливання рівня гормонів. Однак ці коливання знаходились в межах норми, а через деякий час після припинення розмови по телефону все поверталося до нормального (властивому кожному конкретному учасникові дослідження) рівню.

Слайд 20

Вплив ЕМП мобільних телефонів на пізнавальну функцію При тривалій розмові спостерігається збільшення температури вуха, барабанної перетинки, прилеглих тканин і прилеглої ділянки мозку. Напевно, багато хто з вас могли помітити відчуття тепла у вусі після довгої розмови. Це є не що інше, як результат впливу електромагнітного поля, створюваного передавачем телефону.

Слайд 21

Вплив на увагу і здатність до концентрації Має місце бути зміна напрямку уваги. Ви ж не раз чули по радіо чи телевізору про аварії, скоєних водіями, які розмовляють по телефону. Відбувається це тому, що водій більше зосереджується на розмові, ніж на управлінні автомобілем.

Слайд 22

Вплив на сон і імунну систему У даній області було проведено безліч досліджень. Наприклад, вчений Huber R, який проводив досліди у 2000 році, встановив, що тривалий вплив електромагнітних полів телефону на мозок призводить до такого ж ефекту, що і вживання кави чи міцного чаю.

Слайд 23

Критерії шкідливості мобільного телефону

Слайд 24

Рекомендации по использованию сотового телефона Не вішайте телефон на шию , покладіть його в його сумку , не тримайте у внутрішній кишені або в кишені штанів. Дітям та підліткам потрібно обмежувати час користування телефонами, оскільки їх мозок і нервова система все ще знаходяться в процесі формування. Скоротіть до мінімуму розмови в місцях з поганим зв'язком . Ваш стільниковий телефон - істота інтелектуальне. Якщо зв'язок поганий , то він збільшує потужність сигналу і навпаки. Тому акустична боротьба з перешкодами нічого хорошого вам не принесе. Використовуйте гарнітури. Будь-яка гарнітура частково знімає з вас деякий об'єм випромінювання. Головним чином ви знижуєте опромінення мозку Пам'ятайте , що максимальна потужність випромінюється стільниковим телефоном під час встановлення зв'язку . Ви напевно , слухали які перешкоди здатний навести ваш стільниковий друг на акустику . Тому розмови по 3 секунди безкоштовні тільки для вашого гаманця , але не для вашого здоров'я. При покупці телефону будьте уважні і звертайте увагу не тільки на можливості і дизайн телефону . Але і на значення SAR , яке має бути зазначено в інструкції , воно має бути в межах від 0,28 до 1,5 Вт / кг. Чим менше SAR , тим безпечніше телефон для людини.

Слайд 25

Відсоток користувачів по мірі їх тимчасового контакту з мобільним телефоном

Слайд 26

Місця, використовувані для носіння мобільних телефонів

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія