X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Витаміни"

Завантажити презентацію

"Витаміни"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вітамін РР Даниленко, Реутенко 11-А

Слайд 2

Міститься в:

Слайд 3

Вітамін РР, ніацин або нікотинова кислота - розчинний у воді вітамін; необхідний для багатьох реакцій окислення у живих клітинах. Молекулярна формула: C6H5NO2 Структурна формула ніацину Кулькова модель ніацину

Слайд 4

Реакція, що лежить в основі добування Нікотинова кислота може бути синтезована окисленням β-піколіну (3-метилпіридину): або окисленням хіноліну до піридин-2,3-дикарбонової кислоти з подальшим її декарбоксилюванням:

Слайд 5

Фізичні властивості Вітамін РР – білий кристалічний порошок без запаху, слабокислого смаку. Фізичні властивості: у холодній воді розчиняється у відношенні 1:70; у гарячій воді розчиняється у відношенні 1:15; малорозчинна в етанолі; майже не розчиняється в ефірі; температура плавлення 237°C; стійкий в зовнішньому середовищі; добре зберігається в харчових продуктах при сушінні. Міститься в житньому хлібі, ананасі, гречці, квасолі, м'ясі, грибах, печінці, нирках. В організмі людини нікотинова кислота перетворюється в нікотинамід,  бере участь в метаболізмі жирів, протеїнів, амінокислот, пуринів, тканинному диханні, глікогенолізі, синтетичних процесах, розширює дрібні кровоносні судини. Володіє дезінтоксикаційними властивостями. При відсутності в їжї вітаміну РР у людини розвивається захворювання пелагра.

Слайд 6

Застосування Фармацевтичний засіб «Нікотинова кислота» позитивно впливає на стан здоров’я людини: метаболічний вплив, що веде до стабілізації процесу обміну речовин і нормалізації структури нейронів; активізація обміну ліпідів і вуглеводів; відновлення порушеного кровопостачання головного мозку і частин тіла хворого (препарат використовується як у формі таблеток, так і у формі уколів); розширення судин, що веде до нормалізації окисних процесів і кисневого обміну; очищення організму від токсинів (усунення наслідків отруєння). Добова потреба дорослої людини 15-20 мг.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія