X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВІТАМІНИ У НАШОМУ ЖИТТІ

Завантажити презентацію

ВІТАМІНИ У НАШОМУ ЖИТТІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Вітаміни життєво важливі для нашого здоров'я. Також вони забезпечують належне функціонування нашого організму.

Слайд 3

Кожен день у наш організм потрапляють вітаміни: з кожним прийомом їжі чи смачних таблеток -вітамінок і навіть від сонця.

Слайд 4

Дефіцит вітамінів, особливо у дітей, може зупинити належний розвиток і ріст, приводить до різних захворювань, втоми, розгубленості.

Слайд 5

Тож для того щоб гарно навчатися, бути здоровим та сповненим сил нам потрібно правильно харчуватися, щоб забезпечувати наш організм всіма потрібними елементами.

Слайд 6

ВІТАМІН А Вітамін А є одним із найважливішим для дітей. Він необхідний для нормального розвитку і росту дитини. А ще він корисний для зору і робить нашу шкіру здоровою і еластичною. Найкращі натуральні джерела вітаміна А: рослинні і тваринні жири, яйця, молоко, маргарин и жовті фрукти, печінка, морква, зелені и жовті овочі.

Слайд 7

ВІТАМІН С Вітамін С дуже важливий для всіх людей. Він потрібен для нормальної роботи всього організму. Також він допомагає залишатися нам здоровими і захищає від різних інфекцій. Найкращі натуральні джерела вітаміна С: обліпиха, шипшина, чорна смородина, петрушка, темно-зелені овочі, лимонний сік, червоний перець, томати, а також капуста, цитрусові, полуниці.

Слайд 8

ВІТАМІН Е Вітамін Е добре впливає на очі. Він потрібен для нормального обміну речовин у нашому організмі та для роботи печінки і нервової системи. Найкращі натуральні джерела вітаміна Е: яєчний жовток, печінка, кукурудза, мюслі, хлібних виробах

Слайд 9

ВІТАМІН D Вітамін D ще називають “вітаміном сонця”, бо за умов достатнього перебування на сонці, він утворюється в шкірі під дією сонячних променів. Він потрібен для росту і укріплення кісток а також підтримує нашу імунну систему. Найкращі натуральні джерела вітаміна D: соняне світло, яєчний жовток, білі гриби, масло, сметана, сир.

Слайд 10

ВІТАМІНИ ГРУПИ B Вітаміни групи B мають різноманітні функції: сприяють росту, допомагають травленню, нормалізують роботу м’язів, серця, нервової системи, потрібні для криси наших шкіри та волосся. Найкращі натуральні джерела вітамінів B: дріжджі, рис, пшениця, арахіс, свинина, більшість овочів, молоко.

Слайд 11

Тож ми бачимо, що вітаміни дійсно є надзвичайно важливими для розвитку і нормальної роботи нашого організму!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія