X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомості про клас Хижаки

Завантажити презентацію

Відомості про клас Хижаки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хижаки

Слайд 2

Ведмеді.

Слайд 3

Полярний ведмідь. Довжина:2,1-3,4м. Хвіст:8-13см. Маса:400-680кг. Статус:Рідкісний. Одна з найбільших м*ясоїдних наземних тварин.Самець може важити вдвічі за самку.Мешкають серед нагромадження криги,вздовж берегової лінії та біля відкритої води з тюленями.Паруються в квітні-травні.Вагітна самкавикопує барлігу снігу чи землі у листопаді-січні й народжує в середньому 2(від 1 до 4)ведмежат.Вдмежата починають вживати тверду їжу вже в п*ятимісячному віці,проте протягом перших 2-3 років……………..

Слайд 4

Бурий ведмідь. Довжина:2-3м. Хвіст:5-20см. Маса:100-1000кг. Статус:Рідкісний. Ведмідь бурий-найпоширеніший з усіх видів велмедів.Його розміри варіюють залежно від живлення та містя проживання.Для виживання бурому ведмедю поттрібні великі простори дикої природиюХарактерними ознаками бурого ведмедя м*язові горби на плечах і довгі кігті.Рятуючись від нестачі їжі в зимовий період,вони залягають на 6міс. У барлоги.У цей період самка народжує ведмежат.Тривалість життя бурих ведмедів 25років.

Слайд 5

Ведмідь гризлі. Довжина:2-3м. Хвіст:5-20см. Маса:100-800кг. Статус:Рідкісний. Дістав свою назву(ведмідь сірий)через свій сивий колір шерсті-світлішої на кінчиках та темнішої при основі.Ведміди гризлі є підвидом бурих ведмедів,тож більшістю він схожий на бурих ведмедів.

Слайд 6

Котячі.

Слайд 7

Лев-цар звірів. Довжина:1,7-2,5м. Хвіст:0,9-1,1м. Маса:150-250кг. Статус:Вразливий. Навідмінну від багатьох видів самітників,у соціальних групах левів стосунки сталі.Такі групи,якщо до вони складаються з самок,називають прайдами.До прайду входить 4-6левиць з леветами.Самки народжують малят в один і той самий час і разом вигодовують їх молокомюкожен прайд має свою територію і спільно полює на велику здобич-зебр,антилоп-гну,антилоп-імпала та буйволів.