X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ураження електричним струмом"

Завантажити презентацію

"Ураження електричним струмом"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ураження електричним струмом.

Слайд 2

Причини ураження електричним струмом. Деякі з них: - дотик безпосередній до струмопровідних частин електроустановок, які діють під напругою. Це може статися через несправність огороджувальних пристроїв електроустановок, помилкові дії персоналу, коли роботи виконуються поблизу чи безпосередньо на струмопровідних елементах, що знаходяться під напругою, а також з появою напруги (в результаті помилкової подачі) на раніше вимкнених електроустановках і ділянках мережі; - важкі і смертельні нещасні випадки (понад 200), проаналізовані В.Е.Манойловим, показали, що на випадковий дотик, не викликаний виробничою необхідністю і помилковою подачею напруги, в процесі ремонтів і оглядів електроустановок, припадає близько 53 % усіх електротравм;

Слайд 3

Деякі терміни. Електробезпека - система організаційних і технічних заходів і засобів, що забезпечують захист людей від шкідливого і небезпечного впливу електричного струму, електричної дуги, електромагнітного поля і статичної електрики. Електротравма - травма, зумовлена впливом електричного струму чи електричної дуги. Електротравматизм - явище, що характеризується сукупністю електротравм.

Слайд 4

Слайд 5

Небезпечний фактор. Ураження електричним струмом відносяться до небезпечних факторів, що відображаються на всьому організмі. Проте всі електротравми умовно поділяють на два основних види: місцеві електротравми, коли виникає місцеве ураження організму, електричний опік, електричні знаки, металізація шкіри; загальні електротравми, коли уражається весь організм людини через порушення нервової системи, нормальної діяльності життєво важливих органів і систем - електричний удар.

Слайд 6

Протікання електричного струму крізь людину. Характерні шляхи струму в тілі людини: 1 — ліва рука — ноги; 2 — рука — рука; 3 — голова — ноги; 4 — голова — руки; 5 — права рука — ноги; 6 — нога — нога; 7 — голова —руки — ноги 5 7 Ступінь небезпеки впливу електричного струму залежить від: - сили електричного струму, що протікає через людину; - роду і частоти електричного струму; - шляху протікання електричного струму через тіло людини; - тривалості впливу струму на людину; - індивідуальних особливостей людини; - умов зовнішнього середовища, в якому працює людина.