X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Укуси комах "

Завантажити презентацію

"Укуси комах "

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Укуси комах

Слайд 3

Щорічно в світі більше 10 мільйонів чоловік піддаються нападам отруйних тварин, більше 50 тисяч потерпілих гинуть. При чому летальних результатів від укусів бджіл або ос в 3 рази більше, ніж від укусів гримучої змії.

Слайд 4

Бджоли, оси, джмелі  – комахи, що жалять, можуть бути небезпечними для людей які мають підвищену чутливість до їх отрути.

Слайд 5

Щоб уникнути укусів цих комах необхідно: збираючись на прогулянку, одягати світлий, нейтральний одяг; бути обережними в місцях скупчення комах, що жалять. якщо оса сіла рукав одягу, треба просто струсити її, а не прихлопувати, інакше укус гарантований; не наближатися до бджолиних вуликів і осиних кубел, а також здійснювати різкі рухи, оскільки це провокує напад комах;

Слайд 6

Допомога при укусі 1. Відразу ж після укусу бджоли необхідно, обережно видалити пінцетом або навіть нігтями жало з рани,дати постраждалому антигістамінні препарати з аптечки (діазолін, цетиризин, супрастин тощо) 2. Якщо людина знепритомніла, намагайтесь привести її у свідомість, потерши скроні нашатирним спиртом або давши понюхати його. 3. Добре промийте місце укусу водою з милом. 4. Зробіть пов’язку з нашатирного спирту, розведеного водою в співвідношенні 1:5. 6. Давайте потерпілому від укусу пити багато рідини, щоб швидше нейтралізувати отруту. 7. При високій температурі прийміть жарознижуючі засоби і викличте лікаря.

Слайд 7

Кліщі Через слину цих комах можуть поширюватися до 60 видів вірусів. Найнебезпечніший з – них це кліщовий енцефаліт. Перш ніж вкусити, кліщ може повзати по тілу кілька годин. Запобігти нападам кліщів неважко, для цього треба користуватися спеціальними засобами – репелентами. Недорогим і досить дієвим репелентом є бальзам “Зірочка”. Існує кілька способів видалення кліщів. Але всі вони відрізняються тільки інструментом яким видаляється кліщ.