X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тип круглі черви

Завантажити презентацію

Тип круглі черви

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тип круглі черви

Слайд 2

Тип круглі черви Кру глі че рви або немато ди -тип двобічно-симетричних червоподібних тварин, який налічує близько 300 тис. видів.

Слайд 3

Тип круглі черви Тип налічує близько 20 тис. видів, вільноживучих і паразитичних, що включають морські, прісноводні та ґрунтові форми. Еволюційні особливості будови: 1) втрата паренхіми й поява первинної порожнини тіла — щілини між внутрішніми органами і стінкою тіла, заповненою рідиною; 2) диференціювання м’язової тканини на окремі тяжі поздовжніх м’язів; 3) поява задньої кишки, що відкривається назовні задньопрохідним (анальним) отвором.

Слайд 4

Тип круглі черви Для тварин, які відносяться до цього типу властиві: тришаровість, тобто розвиток екто-, енто- і мезодерми у ембріонів; наявність первинної порожнини тіла і епітеліально-мускульного мішка; двобічна симетрія; видовжене несегментоване тіло, яке на поперечному розрізі круглясте; наявність систем органів — м'язової, травної, нервової і статевої; роздільностатевість; поява третього, заднього відділу травної системи і анального отвору.

Слайд 5

Тип круглі черви Клас Нематоди, або власне круглі черви. Більшість нематод — вільноживучі тварини, що живуть у вузьких капілярних проміжках між часточками ґрунту, піску, мулу на дні водойм або на суші, й лише близько 7 тис. видів— паразити рослин і тварин. У прісних водоймах України знайдене понад 300 видів, у Чорному та Азовському морях — близько 200; у хребетних тварин зареєстровано 561 вид паразитичних нематод .