X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Теорії походження людини"

Завантажити презентацію

"Теорії походження людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Теорії походження людини Підготувала учениця 11-М класу Москаленко Анна

Слайд 2

Еволюційна теорія Еволюційна теорія припускає, що людина походить від вищих приматів - людиноподібних мавп шляхом поступового видозміни під впливом зовнішніх факторів і природного відбору.

Слайд 3

Теорія творіння (креаціонізм) Дана теорія стверджує, що людина створена Богом, богами чи божественною силою з нічого або з будь-якого небіологічного матеріалу. Найбільш відома біблійна версія, згідно з якою перші люди - Адам і Єва - були створені з глини. Ця версія має більш древні єгипетські коріння і ряд аналогів в міфах інших народів. Різновидом теорії творіння можна вважати також міфи про перетворення тварин в людей і про народження перших людей богами.

Слайд 4

Теорія зовнішнього втручання Відповідно до цієї теорії поява людей на Землі, так чи інакше, пов'язане з діяльністю інших цивілізацій. У найпростішому варіанті ТЗВ вважає людей прямими нащадками інопланетян, що висадилися на Землю в доісторичний час.

Слайд 5

Теорія просторових аномалій Послідовники даної теорії трактують антропогенез, як елемент розвитку стійкої просторової аномалії - гуманоїдної тріади "Матерія-Енергія-Аура", характерної для багатьох планет Земної Всесвіту і її аналогів в паралельних просторах.

Слайд 6

ОСНОВНІ СТАДІЇ ЕВОЛЮЦІЇ ЛЮДИНИ Австралопітек Австралопітеків або "південних мавп" - прийнято вважати вихідними формами в родоводу людини. Довжина тіла 120-130 см, вага 30-40 кг. Їх характерною особливістю була двонога хода і пряме положення тіла. Вільні верхні кінцівки давали можливість використовувати палиці, камені і т.д.

Слайд 7

Пітекантропи - істоти прямоходячі, середнього зросту і міцної статури, зберегли, однак, багато мавпячих рис, як у формі черепа, так і в будові лицьового скелета. У синантропів вже відзначена початкова стадія розвитку підборіддя. Судячи зі знахідок вік найдавніших людей від 50 тис. до 1 млн. років Пітекантропи