X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
татуювання

Завантажити презентацію

татуювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

1.Чому люди у всьому світі роблять татуювання? 2.Що змушує їх іти на біль,витрату часу й коштів? 3.Чи можна назвати татуювання обґрунтованим ризиком? 4.Татуювання – модно чи шкідливо??

Слайд 3

Останнє десятиліття людство охопив своєрідний бум.І цей бум – татуювання. Татуювання — зображення (малюнок) на шкірі живої людини та процедура його нанесення. Технічно татуювання полягає в ін'єкціях фарби в глибину шкіри, чим досягається довготривалість — «вічність» татуювань.

Слайд 4

дань моді; різноманітні захоплення, переконання або фанатизм : емблеми улюблених команд, клубів, релігійні знаки, прапори, імена; комплекс неповноцінності та невпевненості у собі та своїх силах. Слабкі люди, щоб зробити собі більш страхітливий вигляд, роблять тату страшних тварин, міфічних героїв і інше.

Слайд 5

Татуювання давно стали символом 21-го століття. Велика кількість молодих хлопців і дівчат у віці до 30 років прикрашають ними свою шкіру. Найчастіше це прагнення до самовираження або просто імпульсивність юнацтва, при цьому більшість людей вирішуються на татуювання без знань про небезпеки та наслідки від процедури нанесення фарби під шкіру. Більше половини людей з татуюваннями через час починають шкодувати про скоєне.

Слайд 6

Важко сказати, коли саме людина вперше нанесла малюнок на свою шкіру. Але достеменно відомо, що історія татуювання нараховує не менше 60 000 років. Найдавніші татуювання знайдені при розкопках єгипетських пірамід. Муміям близько чотирьох тисяч років, але малюнки на висохлій шкірі добре помітні.  Однак з'явилася татуювання набагато раніше - за первіснообщинного ладу.

Слайд 7

Та й сьогодні деякі африканські племена замість обручок вибивають на тілі малюнок. Але сказати, що татуювання - це мрія тільки дикунів й аборигенів, не можна. Тату із задоволенням "носили" король Великобританії Георг V і Альберт Ейнштейн, Уїнстон Черчилль і Микола II. У наш час татуювання взагалі піднесене в ранг мистецтва, на його честь відкривають музеї, галереї, академії. Та не треба забувати, що в тату є також інший бік медалі - шкода здоров'ю.

Слайд 8

При нанесенні татуювання людина може не підозрювати, що у нього є алергія на пігментну тату-фарбу. При цьому самі пігменти не тестуються і не перевіряються органами охорони здоров'я, як ліки. А, найчастіше, барвники для тату і зовсім призначені тільки для промислового використання (друк на папері або фарба для автомобіля). Свербіж, печіння або явні шрами можуть проявитися лише через кілька місяців після нанесення татуювання. А мікрочастинки металу у фарбі тату можуть викликати запалення і печіння, якщо володар малюнка на шкірі проходить магнітно-резонансну томографію, флюрографію, часто засмагає на сонці або в солярії.

Слайд 9

Та й сам процес загоювання татуювання триває від двох тижнів до декількох місяців і є досить болючим. Пошкоджену поверхню шкіри необхідно постійно промивати водою, обов'язково змащувати антисептичною маззю. Не можна торкатися до шкіри, поки вона повністю не заживе. Якщо ж раптово стала підніматися температура, з'явилися почервоніння, біль і припухлість, рана загноїлася - у наявності інфекції, слід негайно викликати лікаря.

Слайд 10

Татуювання неможливо звести безслідно. При видаленні татуювання лазером або іншими засобами залишаються шрами, розмір яких буде більше розміру самого татуювання, в силу руйнування шкірного покриву. Обумовлено це тим, що пігмент вживленої тату знаходиться в підшкірно-жировій клітковині, нижче оновлюваних шарів шкіри. Фактично, звести татуювання - значить втратити фрагмент татуйованої шкіри. Саме тому необхідно зважити всі за і проти перед тим, як робити татуювання.

Слайд 11

Австралійські вчені попереджають, що розповсюдилася мода на тимчасові тату,які можуть провокувати розвиток важких алергій. Такі татуювання роблять і дітям. Дослідники з університету міста Сідней застерігають любителів прикрашати свої тіла красивими татуюваннями, які нібито виконуються за допомогою натуральної рослинної фарби хни. Насправді так звана паста чорної хни є синтетичним продуктом, в якому міститься у високих концентраціях хімічна речовина парафеніленедіамін. Ця речовина в малих кількостях міститься в багатьох косметичних продуктах, фарбах для тканини, гумі, технічних мастилах і нафтопродуктах.

Слайд 12

Введення в організм великих кількостей парафеніленедіаміна різко сенсибілізує організм, і надалі людина набуває стійку і важку алергію на багато продуктів і речовин, що оточують його в побуті. Хна - продукт, дійсно, натуральний, але чорна паста для нанесення татуювань містить зовсім іншу речовину. Парафеніленедіамін, перебуваючи під шкірою людини у складі його татуювання, постійно надходить в організм, призводячи до важких алергічних реакцій. Крім того, вчені попереджають, що в багатьох випадках недотримання майстром тату елементарних правил гігієни і антисептики може призвести до інфікування клієнта небезпечними захворюваннями, включаючи і такий важкий як гепатит С.

Слайд 13

Тисячі людей щороку проходять процедуру видалення татуювання. Після початкового хвилювання і трепету велика кількість людей розуміють, що зробили помилку, і хочуть видалити татуювання.Існують різні способи, щоб позбутися татуювань, але всі вони мають недоліки.

Слайд 14

Слайд 15

Крем для видалення татуювань - найдешевший спосіб видалення татуювання. Є твердження, що ці креми сприяють зникненню тату при безперервному застосуванні протягом декількох місяців, але в цілому їх дієвість малоймовірна.

Слайд 16

Оброблювана поверхню заморожується, а потім шкіра, де знаходиться татуювання, стирається або дряпається ,обертається щіткою або абразивним алмазом. Процедура видаляє кілька верхніх шарів шкіри і, нарешті, видаляється і саме татуювання. Процедура дуже хвороблива і часто виявляється неефективною, тому що викликає кровотечу шкіри і може залишити шрам. Завжди існує ризик зараження.

Слайд 17

Вводиться анестезія, і татуювання вирізається з шкіри за допомогою скальпеля. Після цього шкіра навколо збирається і зашивається назад. При видалинні великих татуювань, часто потрібна пересадка шкіри. Люди, які проходять цю процедуру, надзвичайно схильні до розвитку інфекцій і утворення шрамів.

Слайд 18

При цій процедурі татуювальники зводять татуювання з допомогою лідокаїну і фізіологічного розчину. Це буває ефективно при старих татуюваннях. Цей процес може тільки зробити менш помітною існуючу татуювання, але він не може видалити її повністю.

Слайд 19

Є багатовіковою технікою, але до цих пір іноді використовується для видалення татуювань. Анестезія використовується, щоб знеболити оброблювану поверхню. Потім на татуювання наносять водно-сольовий розчин. Область стирається за допомогою інструмента, схожого на той, що використовується в процедурі дермабразії, або ще простіше, за допомогою, дерев'яного бруска, загорнутого в марлю. Процедура стирання досить болюча, після процедур залишаються шрами.

Слайд 20

Лазерне видалення небажаних татуювань практикується вже кілька років. Курс естетичної корекції включає, як мінімум, десять сеансів лазерної терапії і є досить болючою процедурою з тривалим (до місяця) відновним періодом після кожного сеансу. Процес видалення татуювання ускладнюється і уповільнюється тим фактором, що різні колірні пігменти вимагають різної довжини і імпульсу лазерного променя, а іноді й кількох різних за потужністю лазерів.

Слайд 21

Татуаж-це макіяж, який допомагає дівчатам або жінкам різного віку легко обходитися без косметики і в той же час виглядати вишукано і неповторно.  Під час проведення татуажа у верхній підшкірний шар вій, брів або губ вводиться спеціально винайдена світовими вченими органічна фарба, яка тримає шкіру обличчя в гарному, а головне в природньому вигляді протягом 3-6 років!

Слайд 22

Процес виконання перманентного макіяжу на губах може викликати герпес.  Татуаж має ряд протипоказань – це серцево-судинні захворювання, онкологія, порушення згортання крові, діабет, ВІЛ, гепатит, схильність до утворення рубців. Якщо у вас є фізіологічні проблеми, то ви без проблем визначите для себе, чи шкідливий перманентний макіяж; Ні в якому разі не робіть татуаж в домашніх умовах ; не бажано робити татуаж вагітним жінкам.

Слайд 23

- з віком стан шкіри змінюється,тому спотворюється малюнок; - змінюються смаки; - будь-яке татуювання може викликати подразнення,алергію; - болісна процедура; - безслідно не виводиться.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія