X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Суниці

Завантажити презентацію

Суниці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Суниця — багаторічна низькоросла світлолюбна рослина родини Розові класу Дводольні. Поширена на Поліссі, в Лісостепу, Карпатах. Часто утворює суцільні зарості. Найвищі урожаї дає протягом трьох перших років вирощування.

Слайд 3

Існує більш ніж 20 видів суниці та багато гібридів і культурних сортів. Культурні сорти звичайно відомі як «полуниця», серед них найпоширеніша Полуниця садова (клубника).

Слайд 4

Суниця лісова росте в хвойних і мішаних лісах, на лісових галявинах, серед чагарників, на узбіччях доріг і на узліссях.

Слайд 5

Стебло прямостояче або висхідне, до 30 см заввишки. Кореневище коротке з тонкими корінцями, та довгими повзучими пагонами-вусами.

Слайд 6

Листки складні трійчасті, прикореневі, на довгих черешках; зверху темно-зелені, знизу світло-зелені, із зубчастими краями. Густо вкриті притиснутими шовковистими волосками.

Слайд 7

Квітки білі (до 20 мм у діаметрі), правильні, 5-пелюсткові, двостатеві, на довгих тонких квітконіжках, зібрані у щиткоподібні суцвіття. Тичинок і маточок багато, вони розміщені на випуклому квітколожі. Цвітуть у травні - червні, плоди достигають у червні - липні. Плід - поникла яскраво - червона ягода.

Слайд 8

Плоди вживають у їжу. Вони є прекрасною сировиною для виготовлення високоякісних вин. Плоди і листки суниці багаті на вітаміни. Вони безцінне джерело вітаміну C. Плоди вживають як сурогат чаю.