X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сучасні цитотехнології"

Завантажити презентацію

"Сучасні цитотехнології"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Учениця 10-Б класу Брикова Ганна

Слайд 2

Слайд 3

Цитотехнологія— мікроскопічна інтерпретація клітини для виявлення раку та інших патологій.

Слайд 4

Фахівці в області цитотехнологій ведуть розробки в галузі клітинної та молекулярної біології. Поточні проекти виконуються на сучасному рівні з використанням широкого спектру методів дослідження.

Слайд 5

Культуральні роботи проводяться у відповідних умовах в стерильних боксах, оснащених ламінарними шафами і CO2-інкубаторами.

Слайд 6

Для дослідження клітинних культур і внутрішньоклітинних процесів використовуються мікроскопи які дозволяють проводити флуоресцентні дослідження і оснащені високочутливими цифровими камерами.

Слайд 7

Для досліджень в галузі молекулярної біології використовуються методи ПЛР * (Полімеразна ланцюгова реакція), електропорація*, горизонтальний і вертикальний електрофорез з системою детектування гелів. Полімеразна ланцюгова реакція— експериментальний метод молекулярної біології, спосіб значного збільшення малих концентрацій бажаних фрагментів ДНК в біологічному матеріалі. Електропорація - створення пір у безслойній ліпідної мембрані під дією електричного поля.

Слайд 8

Цитотехнологія — відносно нова галузь біологічних досліджень. Вона використовує різні методи, насамперед, методи виділення клітин з організму і перенесення їх на поживні середовища. Там клітини продовжують жити і розмножуватися.