X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Спосіб життя крокодилів

Завантажити презентацію

Спосіб життя крокодилів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Спосіб життя крокодилів

Слайд 2

Крокодили Крокодили - водні хребетні тварини. Вважається , що з'явилися вони близько 250 млн. років тому, можливо в тріасовому періоді. Всі нинішні крокодили - напівводні хижаки, що використовують в їжу водних організмів, навколоводних і тих тварин, які приходять на водопій.

Слайд 3

Спосіб життя Крокодили поширені у всіх тропічних країнах, мешкаючи в різноманітних прісних водоймах. Деякі види терпимо ставляться до солоної води і тому зустрічаються в прибережній частині морів (нільський, гребенястий, африканський вузькорилий).

Слайд 4

Спосіб життя Перші крокодили жили в основному на суші і тільки пізніше перейшли до життя у воді. Всі сучасні крокодили пристосовані до напівводного способу життя - мешкаючи у воді, але яйця вони відкладають на суші.

Слайд 5

Особливості дихання Носоглотковий прохід відокремлений від ротової порожнини вторинним кістковим піднебінням, що дозволяє крокодилові тримати під водою пащу відкрито, продовжуючи дихати через виставлені над водою ніздрі. При цьому воду в дихальне горло не пропускає особливий клапан в глибині пащі (піднебінна завіска), а повітря проходить в трахею по носоглотковим ходам позаду клапана.

Слайд 6

Положення під час руху Є діафрагма зі сполучної тканини, що приводиться в дію за допомогою печінкового насоса, в якому печінка і вільно з'єднані з тазом лобкові кістки рухаються в передньо-задньому напрямку, міняючи центр ваги тіла. Це дозволяє крокодилові приймати більш зручне положення під час руху у воді і коли він полює, ховаючись під водою.

Слайд 7

Спосіб життя Більшу частину доби крокодили проводять у воді. На прибережні мілини вони виходять вранці і ближче до вечора, щоб прийняти «с