X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Шкідливий вплив тютюнопаління на організм людини"

Завантажити презентацію

"Шкідливий вплив тютюнопаління на організм людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шкідливий вплив тютюнопаління на організм людини Підготувала учениця 11-А класу Кошина Анна

Слайд 2

Що таке тютюн та нікотин? Тютюн — це однорічна рослина з родини пасльонових, висушені листки якої після спеціальної обробки подрібнюють і використовують для куріння. Основна особливість тютюну — вміст нікотину. Нікотин — одна з найсильніших рослинних отрут, основна складова частина тютюнового диму. У чистому вигляді це безбарвна оліїста рідина неприємного запаху, гірка на смак. Смертельна доза нікотину для людини — 50-70 мг (1 мг на кілограм маси тіла).

Слайд 3

Хімічний склад тютюнового диму Тютюновий дим виділено понад 1200 різноманітних речовин органічні неорганічні вуглеводні стерини спирти естери альдегіди кетони хініни нітрили кислоти феноли алкалоїди сполуки Ar Cu Fe Pb Mn Ni оксид N та ін. Тютюнова смола, що утворюється при курінні, містить канцерогени - хімічні сполуки, які при взаємодії з тканинами живих організмів можуть спричинити злоякісні пухлини. Нікотин – найшкідливіша речовина, бо спричинює звикання!!! 

Слайд 4

Що ховається у сигареті?

Слайд 5

Опорно-рухова система

Слайд 6

Легенево-дихальна система

Слайд 7

Серцево-судинна система

Слайд 8

Нервова система

Слайд 9

Травна система

Слайд 10

Репродуктивна система