X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Серцево-судинна система людини

Завантажити презентацію

Серцево-судинна система людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Серцево-судинна система людини

Слайд 2

Система кровообігу,або кровоносна,або серцево-судинна,- це велика розгалужена транспортна система . Вона безперервно, протягом усього життя людини, розносить кисень, поживні речовини,гормони по організму, забираючи з клітин, тканин і органів відпрацьовані продукти обміну речовин, тобто здійснює гемодинаміку(рух крові в організмі).

Слайд 3

Слайд 4

Артерії Судини, які беруть початок від серця називаються артерії. Вони несуть кров до всіх органів. Стінка цих судин складається із трьох шарів: внутрішнього – ендотелію; середнього – м’язового та зовнішнього – сполучнотканинного. За рахунок скорочення або розслаблення м’язів, може змінюватися просвіт судин.

Слайд 5

Вени Судини, які несуть кров від органів та тканин до серця називаються венами. Їхня стінка має також три шари, але вони тонші і менш еластичні. У просвіті великих вен наявні кишенькові клапани, які перешкоджають зворотному току крові.