X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток медицини

Завантажити презентацію

Розвиток медицини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток медицини в Київській Русі (ХІ-ХІІІ ст.) Додаткові матеріали до уроків учениці СШ № 273 Форноль Анастасії

Слайд 2

Із наукових знань найбільшого розвитку у Київській державі набула медицина. У дохристиянські часи лікуванням займалися знахарі та волхви. Першим лікарем був преподобний Антоній,який лікував відварами з трав та мікстурами хворих ченців і світських людей.

Слайд 3

Першу лікарню створив чернець Агапіт, якого вважають засновником терапевтичної школи. Агапіт вміло лікував простудні захворювання та хвороби внутрішніх органів людини.

Слайд 4

Першим дерматологом на Русі став чернець-іконописець Алімпій. Засновником педіатрії був чернець Даніман. Він лікував дітей молитвами, покладанням рук, святою водою та освяченою оливою (миром).

Слайд 5

Першим на Русі фармацевтом вважають Прохора Лободника. Він вирощував лікарські рослини та використовував їх для лікування. Під час голоду в Києві навчав міщан випікати хліб з лободи.

Слайд 6

Засновником психотерапії в Київській державі був чернець Лаврентій затворник.

Слайд 7

Першу наукову працю з медицини “Алімма” написала в середині ХІІ ст. онука Володимира Мономаха Євпраксія-Зоя. Цей трактат має п’ять частин і 29 розділів. Зберігається він у бібліотеці міста Флоренції (Італія).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія