X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розмаїтість птахівРодина Соколоподібні

Завантажити презентацію

Розмаїтість птахівРодина Соколоподібні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

або денні хижі птахи, ряд птахів підкласу кілегрудих. Ряд включає у себе хижих птахів, багатьом з яких зараз загрожує вимирання. Характерні гачкоподібний дзьоб, восковиця (як правило, гладенька) при основі наддзьобка, сильні пальці та гострі загнуті кігті (виключення - падальщики та птах-секретар). Поширені на усіх континентах, крім Антарктиди; відсутні на невеликих океанічних островах. Переважна більшість живляться тваринною їжею, активно ловлять живу здобич(переважно хребетних тварин) або живляться падлом. Ведуть денний (дуже рідко присмерковий) спосіб життя, тому, на відміну від сов їх нерідко називають денними хижими птахами. Моногами. Соколоподібні - гніздові птахи. Гніздо будують один раз у кілька років. Самці у гніздовий період годують не лише пташенят, але й самку. Більшість соколоподібних - перелітні.

Слайд 3

Яструбові (Accipitridae) — одна з двох головних родин ряду соколоподібних (Falconiformes) або денних хижих птахів. До родини входять багато добре відомих птахів, такі як яструби, орли, орлани канюки, луні і грифи. Більшість решти денних хижих птахів відносяться до родини соколових (Falconidae), а такі птахи як скопа і птах-секретар віднесені до окремих родин.

Слайд 4

— вид невеликих хижих птахів. В Україні гніздовий, мігруючий, зимуючий вид. Самки малого яструба майже удвічі більші за самців. Цей вид мешкає переважно в лісових місцевостях і поширений практично по всій Євразії. Його здобиччю є птахи малої і середньої величини. Унаслідок застосування пестицидів, в середині 20 століття чисельність малих яструбів досягла історичного мінімуму, проте з тих пір його популяція знов зросла.