X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Родина Розові. Значення у природі та житті людини.

Завантажити презентацію

Родина Розові. Значення у природі та житті людини.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розробка уроку для учнів 7 класу Вчитель: Барвінський К.С.

Слайд 2

Ознайомити учнів з характерними особливостями рослин родини Розові; з різноманітністю рослин цієї родини, їх практичним значенням, навчити учнів визначати рослини; виховувати увагу, спостережливість; формувати вміння і навички роботи з додатковою літературою.

Слайд 3

Розові — велика родина, яка налічує до 100 родів і 3000-3350 видів космополітного поширення, але переважно вони зростають в помірних і субтропічних областях північної півкулі; тільки представники родини Хризобаланових із зигоморфними квітками властиві тропікам південної півкулі.

Слайд 4

Підродина Розові (Rosoideae) Включає до 50 родів і понад 1700 видів і є найбільшою підродиною в родині.

Слайд 5

Рід Шипшина, або троянда (Rosa) Колючі кущі з непарноперистими листками. Квітколоже бокалоподібне. м'ясисте, зрослося з основою чашопистків; плід — несправжня багатосім'янка. Дикорослі види шипшини мають, як правило, немахрові квітки з п'ятьма забарвленими пелюстками. Плоди шипшини містять аскорбінову кислоту (вітамін С) і є цінною сировиною для вироблення її в промислових масштабах.