X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Різноманітність жаб

Завантажити презентацію

Різноманітність жаб

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Різноманітність жаб

Слайд 2

Розміри і зовнішній вигляд Жаби – це тварини із сплющеним коротким та широким тілом і трикутної форми головою, не відокремленою від тулуба, шия не виражена. Розміри від 1,5-2 см (квакші) до 32 см (жаба-голіаф ).

Слайд 3

Будова жаби Хвіст, що є у личинок, тобто пуголовків, у дорослих особин редукований; хвостові хребці, що залишилися, злилися в паличкоподібну кістку - уростиль.

Слайд 4

Кінцівки добре розвинені: задні у 2-3 рази довші за передні, вони - скакальні, що пристосовані до стрибання, і на них є перетинки для плавання. Кінцівки жаби

Слайд 5

Особливості жаб Шкіра повинна бути завжди волога, тому що без вологості жаба втратить газообмін у воді. Живляться комахами та іншими безхребетними, рідше хребетними.

Слайд 6

Поширення Поширені безхвості земноводні в усіх ландшафтно-географічних зонах, крім полярних областей (трав'яна жаба заходить і за Полярне коло) та безводних пустель. Найбільше безхвостих земноводних у Тропічній Америці. В Україні трапляються 12 видів.

Слайд 7

Класифікація Ряд налічує 256 родів та близько 3 500 видів, 16-31 родин: піпові —(підродина пазуристі жаби, піпи), круглоязикові, часничниці, дереволази, квакші, рінодерми, свистуни, ропухові, вузькороті жаби та інші.

Слайд 8

Ось, які вони красуні!

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія