X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рись канадська

Завантажити презентацію

Рись канадська

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рись Канадська Робота учениці 8 класу СШ № 273 Гаврилюк Ольги 2013

Слайд 2

Канадська рись Канадська рись або північноамериканська рись - ссавець родини котячих. Це - близький родич євразійської рисі, хоча в деяких характеристиках канадська рись подібніша до рудої рисі, ніж до євразійської.

Слайд 3

Розміри Канадська рись вдвічі більша розміром за кота свійського. Важить у середньому біля 11 кг, досягає 90 см в довжину та 60 см висоти в плечах. Самці більші, ніж самки.

Слайд 4

Покриви Має густе сріблясто-коричневе хутро, на якому можуть бути чорнуваті плями. гривасту морду та китички на кінчиках вух і в цілому нагадує інші види роду рись середнього розміру. Влітку хутро канадських рисей набуває червонувато-коричневого забарвлення.

Слайд 5

Покриви Ця рись має хутряний комірець, який нагадує подвійно-конічну бороду, короткий хвіст з чорним кінчиком і довгі китиці на вухах. Довгі лапи рисі мають вкриті хутром ступні, що допомагає тварині пересуватися по глибокому снігу.

Слайд 6

Поведінка Канадська рись - тварина одинак, що веде нічний спосіб життя і займає велику територію. Кордони своєї ділянки рисі регулярно мітять сечею, залишаючи мітки на деревах та скелях.

Слайд 7

Живлення Канадська рись полює на гризунів, птахів. Взимку завдяки глибокому сніговому покриву може полювати на копитних – це можуть бути благородні олені або товстороги. У голодний період живиться падаллю копитних: оленя, лося.

Слайд 8

Живлення У деяких місцевостях головною здобиччю рисі є американський заєць на якого може припадати до 75 % її раціону. Розмір популяції канадської рисі коливається у слід за чисельність американського зайця.

Слайд 9

Розмноження У шлюбний сезон один самець рисі може злучитися з декількома самками, що живуть з ним по сусідству. Як тільки вони злучилися самець і самка розходяться. Самці не беруть жодної участі у вирощуванні молоді.

Слайд 10

Розмноження Період розмноження припадає на кінець січня або лютий. Вагітність у самки триває 63-70 днів. В травні-червні (інколи в липні) в неї народжується від 1 до 5 кошенят, причому їх кількість залежить від того наскільки мати забезпечена їжею.

Слайд 11

Розмноження Кошенята народжуються безпорадними та сліпими, вагою близько 280 грамів та 25 см в довжину. Їх хутро вкрите плямами які в міру дорослішання зникають. Очі розплющуються на 10-17 день, а на 24-30 день вони вже можуть виходити з лігва. Мати годує їх молоком до 3-5 місячного віку.

Слайд 12

Розмноження Перед пологами самки влаштовують собі лігва. Як правило лігво знаходиться усередині гущавини кущів, дерев, під валунами, корінням лісоповалу або в порожнистих стовбурах дерев. Розташовані під середнім нахилом і виходять на південь або на південний захід.

Слайд 13

Розмноження Кошенята відділяться від матері у віці 10 місяців коли здатні самостійно добувати собі харч, зазвичай це березень або квітень. Статевої зрілості молоді рисі досягають у віці від 10 до 23 місяців. В природних умовах в середньому живуть від 10 до 15 років.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Я - рись канадська

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія