X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рекомендації до підготовки БІОЛОГІЯ

Завантажити презентацію

Рекомендації до підготовки БІОЛОГІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рекомендації до підготовки БІОЛОГІЯ

Слайд 2

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ ЖИВИХ ОРГАНІЗМІВ ПРОЦЕСИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЖИВИХ ОРГАНІЗМАХ КЛІТИНИ ТА ЇХНІ ФУНКЦІЇ ЖИТТЄВІ ЦИКЛИ, РОЗМНОЖЕННЯ ТА СПАДКОВІСТЬ ВИДОВА РІЗНОМАНІТНІСТЬ, АДАПТАЦІЯ ТА ПРИРОДНИЙ ДОБІР ЕКОСИСТЕМИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Слайд 3

ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ, ЩО УЧНІ МОЖУТЬ: Розпізнавати на рисунках структурні компоненти клітини та називати функції окремих органел (клітинна мембрана, ядро, мітохондрії, хлоропласти). Порівнювати клітини рослин і тварин (клітини рослин мають клітинну стінку, хлоропласти, вакуолі).  Визначати, які з організмів, представлених у графічній або текстовій формі, мають зазначену у завданні особливість будови клітин.

Слайд 4

Учні повинні знати 1.Особливості процесу клітинного дихання: - необхідність кисню; - розкладання органічних речовин (вуглеводи, глюкоза); - вироблення енергії для забезпечення життєдіяльності клітини; - виділення вуглекислого газу. 2. Особливості надходження кисню в організм різних тварин.

Слайд 5

Учні повинні знати 3. Особливості процесу фотосинтезу, який відбувається в клітинах рослин: необхідність світла (поглинання енергії), хлорофілу, вуглекислого газу, води; виробництво поживних речовин; виділення кисню.  

Слайд 6

Учні повинні вміти ПОЯСНЮВАТИ: чому деякі біологічні процеси такі, як фотосинтез та клітинне дихання, необхідні для підтримання життя; як ефективність фотосинтезу залежить від необхідних умов (наприклад рівня освітленості або кількості вуглекислого газу); як реакції на зовнішні та внутрішні зміни підтримують стабільний стан організму (наприклад, тремтіння на холоді, збільшення частоти пульсу при фізичному навантаженні, виділення поту в спеку); ВИЗНАЧАТИ реакцію організму людини на зміни зовнішніх чинників (фізичне навантаження та його припинення, зміна освітленості, підвищення температури) на підставі графічної інформації (рисунки, графіки).