X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
радіація

Завантажити презентацію

радіація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала студентка 334 групи Васількова Тетяна Радіація і здоров’я людини

Слайд 2

Радіація відіграє величезну роль у розвитку цивілізації на даному історичному етапі. Завдяки явищу радіоактивності був зроблений істотний прорив в області медицини й у різних галузях промисловості, включаючи енергетику. Проблема радіаційного забруднення стала однією з найбільш актуальной. Особливо після аварії на ЧАЕС і тим більше після аварії в Японії на АЕС «Фукусіма - I». Тому необхідно прояснити обстановку і знайти вірний підхід. Радіоактивність варто розглядати як невід'ємну частину нашого життя, але без знання закономірностей процесів, пов'язаних з радіаційним випромінюванням, неможливо реально оцінити ситуацію.

Слайд 3

1 березня 1896 французький фізик А. Беккерель виявив за почорнінням фотопластинки випускання сіллю урану невидимих променів сильної проникаючої здатності. Незабаром він з'ясував, що властивістю лучевипромінення володіє сам уран.

Слайд 4

А в 1898 році французькі Вчені М. Склодовська - Кюрі и П. Кюрі відділили з уранового мінералу Дві нових Речовини, радіоактивних набагато більш Сильної мірою, ніж уран. Так були Відкриті два невідомих на ту годину радіоактивні елементи - полоній и Радій и Відкрито Явище радіоактивності.

Слайд 5

Радіоактивність