X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
проблеми світового океану

Завантажити презентацію

проблеми світового океану

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблема освоєння Світового океану

Слайд 2

2/3 поверхні Землі покриті водою! Вода - друга по важливості речовина на Землі після кисню. Без води людина може прожити всього три дні. Вода необхідна для розвитку рослин, які виробляють кисень; для тварин, які цей кисень споживають; людей, які все псують. Одна з найбільш ймовірних теорій про походження життя на Землі говорить, що "життя вийшло з води", тобто найпростіші організми утворені саме у воді. В процесі еволюції вони стали більш складними та організованими. Вода - основа життя на Землі.

Слайд 3

Слайд 4

Судячи з фотографій, зроблених з космосу, нашій планеті більше підійшла би назва "Океан". Як відомо, на Землі є три основні океани: Тихий, Атлантичний і Індійський. Антарктичні та арктичні води теж вважаються океанами. Тихий океан за своєю площею більший за всі материки разом узяті. Ці 5 океанів становлять собою не обособлені водні басейни, а єдиний океанічний масив з умовними межами.

Слайд 5

Російський географ Ю.М. Шокальський (1856—1940 р.р.) назвав усю непреривну оболонку Землі Світовим океаном. Це сучасне означення. Але крім того, що колись усі материки піднялися з води, в ту географічну епоху, коли всі континенти вже в основному склалися і мали обриси близькі до сучасних, Світовий океан панував майже над всією поверхнею Землі. Це був період Вселенського потопу. Свідоцтвом його дійсності є не тільки геологічні і біблейські джерела. До нас дійшли письмові джерела - шумерські таблички, розшифровки записів жерців Древнього Єгипту. В європейській частині нашого материка водяний покрів сягав 2 метрів, а на території сучасного Китаю - близько 70-80 см.

Слайд 6

Здавна люди ловили рибу, полювали морських тварин, споживали ракоподібних та молюсків. Океан становить собою величезну комору природних ресурсів, які за своїм потенціалом можуть зрівнятися з ресурсами суходолу. Це, по-перше, морська вода, запаси якої колосальні - 96,5