X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація "Міксини"

Завантажити презентацію

Презентація "Міксини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міксини Клас Круглороті

Слайд 2

Міксини Багато особливостей міксин об'єднують їх з міногами. Обидві ці риби є „ живими копалинами ". Вони з'явилися в ті давні часи, коли тільки почали розвиватися кісткові риби. Міксина звичайна - один із санітарів морського дна. Вона веде нічний спосіб життя, вдень зариваючись в мул.

Слайд 3

Живлення Міксини харчуються в основному мертвою, ослабленою хворобою рибою, або ж рибою, що потрапила в рибальські сіті або на гачок. Якщо жертва чинить опір, міксина виділяє слиз, який виробляють підшкірні слизові залози. Слиз обволікає зяброву кришку жертви, і вона гине від удушення. Улюбленими ласощами для міксини є такі види риб як тріска, пікша, осетер, скумбрія і оселедець. Нападаючи на свою жертву, міксина прогризає в її тілі дірку, відриваючи при цьому шкіру і м'ясо сильними роговими зубами язика. Для упору міксина зав'язує своє тіло у вузол. Спочатку вона поїдає нутрощі риби і тільки тоді приступає до м'язів риби. Міксини володіють здатністю протягом багатьох місяців залишатися живими, зовсім не приймаючи їжі.

Слайд 4

Будова Ці додаткові серця розташовані у області голови, печінки та хвоста. Вони скорочуються незалежно одне від одного. Осьовий скелет утворений нотохордом. Очі редуковані, знаходяться під шаром клітин шкіри. Міксини практично не бачать, орієнтуються за допомогою органів нюху та дотику. Ротовий отвір оточений двома парами вусиків. Рот має два ряди зубів, які утворені роговою речовиною, що виділяється епітеліальними клітинами.

Слайд 5

Розмноження Яєчка міксини - подовжено-еліпсоподібної форми, завдовжки до 25 мм, з обох кінців вони забезпечені пучками ниток з гачками на кінцях, завдяки яким можуть прикріплятися одне до одного і, наприклад, до грунту. Крім того, яйця захищені міцною роговою оболонкою. Розвиток яєчок міксин відбувається без метаморфозу. Це означає, що молоді особини, покидаючи рогову капсулу, незабаром стають подібними до дорослих батьків. Статеве дозрівання у молодих особин настає при довжині 25-28 см. Відомо, що в період розмноження міксини не харчуються. Розвинуті статеві клітини виділяються прямо в порожнину тіла тварини і вже звідти потрапляють у клоаку. Відомо, що запліднення у міксин звичайних є зовнішнім. В залежності від виду, міксини у декілька прийомів відкладають від 12 до 300 яєчок. Звичайна міксина відкладає до 30 яєць за один раз.

Слайд 6

ЧИ ТОБІ ВІДОМО, ЩО... У власне міксин з обох боків пере