X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація до турніру «Юних біологів»

Завантажити презентацію

Презентація до турніру «Юних біологів»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація до турніру «Юних біологів» Підготувала вчитель Старомерчицької ЗОШ 1-3 ст. Стась Лариса Ігорівна

Слайд 2

Гіпотеза LUCA останнього унікального спільного пращура. За і проти…

Слайд 3

МЕТА РОБОТИ : Дати характеристику понять : Філогенез Філогенетика Антропогенез Поліфілія Монофілія Оцінити ступінь обгрунтованості гіпотези LUCA, спираючись на аналіз наявної доказової бази щодо можливих рис і властивостей LUCA.

Слайд 4

Однією із слабовивчених проблем залишається проблема походження життя на планеті Земля; її становлення в ранній період біологічної еволюції. Безсумнівно, це питання вимагає подальшого дослідження. Перед вченими може бути поставлена ще більш масштабна задача пошуку елементів життя на інших планетах не тільки сонячної системи, але й інших подібних систем. Нарешті, особливий інтерес викликає проблема походження й еволюції популяцій людини. Зусилля дослідників, насамперед, повинні бути спрямовані на пошук родоначальних форм антропоморфів і гомінід, перехідних ланок, а також на підвищення точності датування палеонтологічних знахідок за допомогою найбільш надійних методів. В області расогенезу можливе використання сучасних методів молекулярної біології і біохімії. Отримані дані дозволяють простежити шляхи міграції і розселення сформованих рас, а також показати особливості їхньої еволюції.

Слайд 5

Філогене з (грец. φϋλον — рід, плем'я і γεννάω — породжую) — історичний розвиток як окремих видів і систематичних груп організмів, так і органічного світу в цілому. Філогенез взаємозв'язаний з онтогенезом. Філогенез — послідовність подій еволюційного розвитку виду або таксономічної групи організмів. Вивчає філогенез і класифікує організми на його основі філогенетика.

Слайд 6

Філогенетика або філогенетична систематика — область біологічної систематики, що займається ідентифікацією і поясненням еволюційних взаємин серед різних видів життя на Землі, як сучасних, так і вимерлих.