X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пінгвіни

Завантажити презентацію

Пінгвіни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПІНГВіНИ

Слайд 2

* Пінгвін - один з найбільш незвичайних і своєрідних представників пташиного світу. Зовнішнім виглядом і ходою пінгвіни схожі на маленьких чоловічків.

Слайд 3

* ПІНГВІН - СИМВОЛ АНТАРКТИКИ Антарктика - обширна область Землі, південна полярна область земної кулі, що включає материк Антарктиду і південні частини трьох океанів: Атлантичного, Індійського і Тихого (це водний простір Землі ще називають Південним Льодовитим Океаном).

Слайд 4

* ДЕ ЖИВУТЬ ПІНГВІНИ В Антарктиді зустрічаються тільки два види пінгвінів - «імператори» і пінгвіни Аделі. Взагалі ж, вчені налічують від 16 до 18 сьогодення видів пінгвінів. Науці, крім того, відомі ще близько 40 викопних видів.

Слайд 5

* Батьківщиною як давніх, так і сучасних пінгвінів є тільки південна півкуля. Походження їх втрачається десь в глибинах крейдяного періоду мезозойської ери, можливо, не менше 100 млн. років тому. ПРЕДКИ ПІНГВІНІВ

Слайд 6

* ЯК ЇХ ВЗАГАЛІ ЗНАЙШЛИ Першими європейцями, які побачили справжніх південних пінгвінів, були моряки експедицій Васко да Гама - в 1497г. біля південного узбережжя Африки, і Магеллана - в 1520г. у південно-східного узбережжя Південної Америки. В описах цих плавань пінгвіни ще не фігурували під сучасною назвою. Дивно, але найчастіше незвичайних птахів порівнювали з гусьми. Pin-wing, тобто шпилька-крило - таке, за однією з версій, поява назви пінгвін. Васко да Гама Фернандо Магеллан

Слайд 7

* БУРЕВІСТНИК ТОНКОКЛЮВЫЙ

Слайд 8

* ПІНГВІНИ - СУПЕРПЛОВЦІ Пінгвіни краще за всіх інших птахів пристосувалися до життя у воді. Вони досягли в цьому рівня тюленів і дельфінів .

Слайд 9

* … І СУПЕРНИРЯЛЬНИКИ У здатності пірнати пінгвіни знову ж таки не поступаються тюленям і дельфінам і безсумнівно перевершують інших птахів.

Слайд 10

* «Одяг» пінгвіна - це «панцир» з жорстких, міцних, недовгих блискучих пір‘їн, покладених на зразок черепиці на даху. Велика вага допомагає їм пірнати, щоб добувати собі їжу.

Слайд 11

* СКЕЛЕТ ПІНГВІНА

Слайд 12

ЩО ЇДЯТЬ ПІНГВІНИ Їжа пінгвінів - планктон, риба і головоногі молюски, в основному, криль. Її вони добувають тільки в море і ніколи не користуються викидами. Одні із самих дрібних і численних мешканців південного приполярья - це крихітні рачки криль. Їх кількість вимірюють не в штуках, а в тоннах. ? Кріль.

Слайд 13

* ПІНГВІНИ - ГРОМАДСЬКІ ПТАХИ Вони групами і зграями тримаються в море, а під час розмноження обов'язково утворюють колонії, що досягають іноді кілька сотень тисяч і навіть мільйонів особин.

Слайд 14

* ВОРОГИ Пінгвін Аделі в оточенні поморників. Ворогів у пінгвінів немало, як на березі, так і на морі. Найбільших втрат вони несуть, звичайно на березі, під час виведення пташенят. Особливо багато мисливців до яєць і пташенят, і перші з них поморники.

Слайд 15

* ПАПИ-квочки Цілком незвичайно розподілені обов'язки в сім'ях імператорських пінгвінів. Після того як самка-мама знесе одне яйце, досить таки велика - вагою до півкілограма, тато-пінгвін буде протягом шістдесяти п'яти днів висиджувати (точніше, вистоювати) птенчика. Яйце знаходиться під складкою живота тата як би в теплому кишені (температура завжди постійна - 34 градуса). Папі холодно, а не побігаєш, щоб зігрітися, - на лапах лежить яйце. Самка йде до моря. Вона з подругами поспішає до місця годування.

Слайд 16

* Коли самки повертаються в колонію, вони по голосу знаходять партнерів. На морозі папаша обережно передає матері пухнастого малюка.? Пташеня благополучно перекочовує під теплий живіт од'ївшись мами і жадібно ковтає запасені і тепер відригнути «морепродукти». А схудлий тато в цей час поспішає до води - відновлювати сили. До моря пішоходу треба подолати сто, а то й більше кілометрів.

Слайд 17

* Пінгвін - це мужня і чудова птиця. Незграбні на суші і не здатні літати по повітрю, пінгвіни вміють "літати" під водою, вони "освоїли" найсуворіший континент - Антарктиду, вони здатні в немислимих умовах антарктичної зими вирощувати потомство ...

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія