X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Перша допомога та догляд за хворими"

Завантажити презентацію

"Перша допомога та догляд за хворими"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перша допомога та догляд за хворими. Основи медичної деонтології. Особиста гігієна хворого.

Слайд 2

Перша медична допомога Перша медична допомога (ПМД) – це комплекс нагальних простих медичних заходів, які проводяться з використанням лікарських засобів медичним працівником людині, яка раптово захворіла або постраждала.

Слайд 3

Перша медична допомога

Слайд 4

Перша медична допомога ПМД надають на місці отримання травми, виникнення якого-небудь гострого захворювання або загострення хронічного. Крім медичних працівників – лікаря, фельдшера, медсестри чи медбрата, ПМД можуть надавати люди, що не мають медичної освіти, але володіють навичками надання першої медичної допомоги. Надання першої допомоги постраждалому має здійснюватися швидко і під керівництвом однієї людини. Суперечливі поради з боку, метушливість та розгубленість призводять лише до втрати дорогоцінного часу.

Слайд 5

Перша медична допомога

Слайд 6

Перша медична допомога Людині без свідомості можна надавати допомогу, але якщо вона при свідомості, то необхідно запитати на це її згоди: “Вам допомогти?”. У випадку відмови допомагати не можна. Можна надавати першу медичну допомогу дитині до 14 років, коли вона перебуває сама, а при наявності близьких треба запитати в них згоди.