X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Отруєння наркотичними речовинами "

Завантажити презентацію

"Отруєння наркотичними речовинами "

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Отруєння наркотичними речовинами LOGO

Слайд 2

Отруєння наркотичними речовинами відбуваються при передозуванні наркотика. Патогенез отруєння наркотиками. У плазмі крові наркотичні речовини циркулюють переважно ввільному вигляді - зв'язується від 20 до 35% надійшла дози. Період циркуляції наркотиків в крові становить 2-4 години. Метаболізм відбувається у печінці шляхом перетворення в водорозчинні глюкуроніди, які виводяться із сечею. 75% надійшов в організм наркотику видаляється з сечею за 24 години. Частково наркотики можуть в незмінному вигляді виділятись з печінки з жовчю в просвіт кишечника з подальшим повторним всмоктуванням. Опіати викликають спазм пілоричного сфінктера шлунка і, тому,можуть довго затримуватися в ньому при пероральному вживанні.

Слайд 3

Отруєння наркотичними речовинами відбуваються при передозуванні наркотика.

Слайд 4

Патогенез отруєння наркотиками. У плазмі крові наркотичні речовини циркулюють переважно ввільному вигляді - зв'язується від 20 до 35% надійшла дози. Період циркуляції наркотиків в крові становить 2-4 години. Метаболізм відбувається у печінці шляхом перетворення в водорозчинні глюкуроніди, які виводяться із сечею. 75% надійшов в організм наркотику видаляється з сечею за 24 години. Частково наркотики можуть в незмінному вигляді виділятись з печінки з жовчю в просвіт кишечника з подальшим повторним всмоктуванням. Опіати викликають спазм пілоричного сфінктера шлунка і, тому,можуть довго затримуватися в ньому при пероральному вживанні.

Слайд 5

Початкові прояви отруєння опіатами відповідають очікуваному від застосування наркотиків ефекту і, тому, не викликають тривоги у наркомана і оточуючих. З'являється відчуття ейфорії, порушення координації рухів. У міру наростання токсичного ефекту розвивається млявість, сонливість з переходом в сопор і кому. В результаті специфічногопригноблюючого впливу опіатів на дихальний центр у коматозних хворих спостерігається центральна форма порушення дихання у формі брадипное з періодами апное. Частота дихання зменшується до 10 і менше за хвилину. Винятком є отруєння кодеїном, при яких апное може бути навіть при збереженій свідомості. Розвиваються гіпоксія, ацидоз, набряк мозку, екзотоксіческом шок. Порушення гемодинаміки нерідко мають фазовий характер - підвищення артеріального тиску в початковий період отруєннясменяющееся його падінням. Шок протікає з відносною гіповолемією. Шкірні покриви ціанотичні. Холіноміметичні ефекти представлені вираженим міозом («точкові» зіниці), саливацией, помірним бронхоспазмом і бронхорея, нерідко спостерігається блювота.