X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Основні напрямки сучасної біотехнології"

Завантажити презентацію

"Основні напрямки сучасної біотехнології"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основні напрямки сучасної біотехнології.

Слайд 2

Основні поняття та терміни біотехнологія, синтез генів, плазмди, культура тканин, клон, ембріональна індукція, химерні організми, трансгенні організми, біоінформатика. Плазміда — молекула ДНК, відмінна від хромосомної ДНК та здатна до автономної реплікації.

Слайд 3

Біотехнологія – сукупність промислових методів, що застосовують для виробництва різних речовин із використанням живих організмів, біологічних процесів чи явищ.

Слайд 4

1. Синтез генів поза організмом(сИнтез генів) 2. Виділення з клітини та перебудова окремих генів або їх частин(генна інженерія ) 3. Копіювання та розмноження виділених та синтезованих генів. 4. Введення генів та їхніх груп у геном інших організмів. 5. Поєднання різних геномів в одній клітині Методи біотехнології.

Слайд 5

Історія розвитку біотехнології випікання хліба виготовлення сиру, молочних продуктів виноробство пивоваріння силосування

Слайд 6

Генна інженерія Генна інженерія – прикладна галузь молекулярної генетики та біохімії. Її завдання – це розробка методів перебудови геномів організмів.

Слайд 7

Спочатку вчені під керівництвом доктора Еріка Сасакі за допомогою вірусних векторів ввели у 91 ембріон мавп гени зеленого флуоресцентного білка, після чого 80 із цих ембріонів було введено в утробу сурогатних матерів. У п'яти мавп, що з'явилися на світ, деякі ділянки тіла світилися під впливом ультрафіолетового випромінювання.