X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Органи_травлення

Завантажити презентацію

Органи_травлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему “ Травлення людини”

Слайд 2

Травлення Травлення — процес хімічної і механічної обробки речовин з метою засвоєння їх організмом. У людини травлення відбувається в кілька етапів: починається після потрапляння продукту до рота, в якому їжа подрібнюється та попередньо обробляється слиною, яка містить травні ферменти, що розчиняють, наприклад, крохмаль; після цього травлення продовжується в шлунку; потім їжа потрапляє до кишечника, де травлення продовжується, і продукти активно всмоктуються в кров; закінчується процес травлення евакуацією шлаків.

Слайд 3

Органи травлення

Слайд 4

Ротова порожнина Це початок травного каналу, де здійснюється механічна обробка їжі за допомогою зубів, язика, піднебіння та хімічна обробка з допомогою слини. В ротову порожнину відкриваються протоки трьох пар слинних залоз: привушних, підщелепних та під’язикових.

Слайд 5

Глотка, стравохід Глотка – лійкоподібний мускульно-хрящовий орган для процесу ковтання. Стравохід необхідний для транспортування проковтнутої їжі. Він має вигляд трубки, яка сполучає глотку із шлунком.

Слайд 6

Шлунок Шлунок - це порожнистий м'язовий орган, що перебуває між стравоходом і дванадцятипалою кишкою. У шлунку їжа скупчується, частково переварюється, завдяки шлунковому соку, що містить певні ферменти і соляну кислоту. Крім цього, шлунок механічно подрібнює їжу. Обсяг шлунку - близько 1,5 літра. У міру прийняття їжі шлунок розтягується, як правило до двох літрів, але здатний збільшитися й до чотирьох.

Слайд 7

Печінка Печінка - орган непарний, що: бере участь у процесі травлення; знешкоджує чужорідні речовини, що потрапляють в організм; забезпечує організм глюкозою; утворює і зберігає необхідні для організму запаси деяких вітамінів; синтезує холестерин і жовчні кислоти; бере участь у кровотворенні...