X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Органи і системи органів тварин та їх функції.

Завантажити презентацію

Органи і системи органів тварин та їх функції.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Органи і системи органів тварин та їх функції.

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Назвіть основні особливості будови епітеліальної тканини. Назвіть основні особливості будови м’язової тканини. Назвіть основні особливості будови сполучної тканини. Назвіть основні особливості будови нервової тканини. 1 4 3 2

Слайд 5

Органела — постійна структура, що входить до складу клітини і забезпечує ряд процесів її життєдіяльності.

Слайд 6

Орган — частина багатоклітинного організму, яка має характерну будову і розташована в певному місці та виконує специфічні функції.

Слайд 7

Система органів — послідовність узаємопов’язаних органів, які разом забезпечують певні процеси життєдіяльності організму.

Слайд 8

Основні системи органів тварин: опорно-рухова травна дихальна кровоносна видільна нервова ендокринна статева

Слайд 9

Опорно-рухова система у хребетних тварин складається з скелета і прикріплених до нього м'язів. Скелет додає тілу форму, служить йому опорою, захищає внутрішні органи від ушкоджень. Завдяки скорочень м'язів тварина може активно пересуватися. Опорно-рухова система

Слайд 10

Травна система Травлення - складний процес, що забезпечує переварювання їжі та її засвоєння клітинами. У травній системі відбувається перетравлювання їжі і всмоктування в кров поживних речовин, необхідних для життєдіяльності організму.

Слайд 11

Дихальна система Система органів дихання здійснює обмін газів в організмі, тобто надходження кисню і виділення вуглекислого газу. Будова дихальної системи у різних тварин різна. Так, наприклад, у комах це система тонких трубочок - трахей, у риб - зябра, а у ссавців - легкі.

Слайд 12

Органи кровоносної системи - це серце і судини. Кровоносна система

Слайд 13

Видільна система Головною функцією видільної системи є виведення з організму шкідливих і непотрібних речовин - продуктів його життєдіяльності.

Слайд 14

Всі частини нашого організму - клітини, тканини, органи, системи органів - працюють злагоджено, як єдине ціле. Така узгодженість досягається, перш за все, завдяки діяльності нервової системи. Вперше вона з'являється у гідри. У неї нервова система складається з розкиданих по тілу нервових клітин. Нервова система Найскладніша нервова система у хребетних, вона утворена головним і спинним мозком, а також численними нервами.

Слайд 15

Ендокринна система Ендокринна система тварин бере участь в управлінні процесами, що відбуваються в організмі, шляхом виділення сигнальних речовин - гормонів.

Слайд 16

Статева система Система органів розмноження (репродуктивна) забезпечує відтворення організмом собі подібних.

Слайд 17

До яких систем органів належать такі органи: серце, легені, головний мозок, щитовидна залоза, слинна залоза, череп, нирки КРОВОНОСНА Опорно-рухова Опорно-рухова НЕРВОВА ТРАВНА ЕНДОКРИННА ВИДІЛЬНА ДИХАЛЬНА

Слайд 18

Чим відрізняються орган і органела? Що таке обмін речовин? Які тварини мають зовнішній скелет, а які — внутрішній. Які функції виконує опорно-рухова система? Навіщо тваринам потрібні покриви тіла?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія