X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Олександр Сергійович Серебровський"

Завантажити презентацію

"Олександр Сергійович Серебровський"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Його вклад в генетику Олександр Сергійович Серебровський

Слайд 2

Олександр Сергійович Серебровський народився 6 (18) Лютий 1892 р. у Курську. У початку 1894 р. сім'я влаштувалися в Тулі, де Олександр закінчив реальне училище. У 1909 р. Серебровський поступив на природне відділення фізико-математичного факультету Московського Університету, закінчив його в 1914 році.

Слайд 3

У 1914 р., з початком 1-ї світової війни Серебровський надійшов вольноопределяющихся в армію, закінчив школу прапорщиків і з 1916 р. до березня 1918 перебував у діючій армії на Кавказькому фронті.

Слайд 4

Після демобілізації (у 1918-1921 рр.). А.С. Серебровський працював під Тулою в селі Слобідка на дослідній птахівничої станції, де провів дослідження з генетики курей. В результаті їм були сформульовані уявлення про Генографія - географічне поширення алелів окремих генів і генофонді - сукупності генів у особин даної популяції.

Слайд 5

Слайд 6

З 1921 р. Серебровський працював на Аніковской генетичної станції Наркомзему. З 1926 р. організовує експедиції з вивчення Генографія курей .У 1923 -1930 рр.. А.С. Серебровський завідував кафедрою птахівництва (перетвореної потім в кафедру генетики) Московського зоотехнічного інституту.

Слайд 7

Масловський сільгоспінституту. А.С. Серебровський в гостях у мого батька.  (А.С. Серебровський - другий ліворуч, Н.Л. Делоне - шостий. Я сиджу серед учнів батька)